
Mazda CX-5 SkyActiv-G 165 TS+ (2018)
Zoals zo velen die hier een gebruikersreview schrijven is dat over het algemeen de ervaring...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 19 december 2017 |
---|---|
Aantal reacties op artikelen | 13 |
Zoals zo velen die hier een gebruikersreview schrijven is dat over het algemeen de ervaring...
In mijn eerdere review (29-12-2017) van mijn CX-5 nr1 (2014) had ik al laten doorschemeren...
December 2017 Bijna iedereen in deze sectie van Autoweek begint met schrijven bij de aanschaf...
goede review. Echt onbegrijpelijk om door een dealer in de steek te worden gelaten. Goed om te vernemen...(26 augustus 2022)
[quote]Ja de keuze is reuze tegenwoordig. Verschillende merken geprobeerd. De trechter kwam uit bij...(4 augustus 2022)
Zo is het inderdaad. Destijds eigenlijk onvoldoende aandacht aan gegeven, maar nu weten we beter.(3 augustus 2022)
Ja de keuze is reuze tegenwoordig. Verschillende merken geprobeerd. De trechter kwam uit bij een Kia...(3 augustus 2022)
Prima review, en heel herkenbaar allemaal. Mijn 3e CX5 gaat er over een paar maanden uit. Daarvoor in...(1 augustus 2022)
Mooie kleur, die heb ik straks ook alleen dan met een licht interieur. In oktober wordt de Tucson opgeleverd...(25 juli 2022)
Ja fijn he zo een automaat. Wilde er ooit niet aan maar na een proefrit helemaal overstag. Overigens...(31 maart 2022)
Lol AutoWeek, mooi in scene gezet. (28 oktober 2020)
Bij de meeste voertuigen met LED verlichting kan geregeld worden wanneer bij stand "auto" overgeschakeld...(27 november 2019)
Prima beschrijving Rene, top zo. Rij sinds kort ook de automaat versie van de CX5 2018 en val eigenlijk...(9 november 2018)