
Seat Ibiza 1.8 20VT FR (2005)
Na een wat ondoordachte opverstap gemaakt te hebben van een Seat Ibiza 2.0 GTI Cupra naar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 30 maart 2003 |
|---|---|
| Op forum sinds | 30 maart 2003 |
| Aantal reacties op forum | 6.368 |
| Aantal reacties op artikelen | 12 |
Na een wat ondoordachte opverstap gemaakt te hebben van een Seat Ibiza 2.0 GTI Cupra naar...
Na mijn bommetje op wielen had ik behoefte aan een auto die wat zuiniger was en wat minder...
Wegens omstandigheden had ik tijdelijk een zo goedkoop mogelijk 2e autootje nodig. Na een...
Op de een of andere manier is deze auto voor mij iets bijzonders. Bij mijn eerste proefrit...
Ik heb precies zo'n auto gehad, op de naar mijn mening versnellingsbak van een tractor na veel plezier...(30 mei 2025)
Te duur, kaal en saai. Gemaakt van goedkoop wegwerpspul, laatste echt goede auto's werden rond de eeuwwisseling...(30 juli 2018)
Jammer dat hij weg moest, degelijker is er bijna niet. Maar 4 sterren voor prestaties? 0-100 in 22...(3 juni 2016)
Het hoge verbruik vind ik niet vreemd. De 17 inch velgen zullen het verbruik niet ten goede komen, bredere...(13 september 2012)
Ik rijd alweer ruim 2 jaar zeer tevreden rond in mijn Ibiza FR uit 2005. Heb deze gekocht na een zeer...(21 februari 2008)
Olieschraapveren waren versleten, auto verbrande alle olie. Zorgde voor flinke rookwolken, lekken deed...(28 januari 2007)
Voor de lol kijk in op de site van de RDW, en warempel, de auto rijd nog rond! (Kenteken is XS-32-KR)...(26 januari 2007)
Mooie auto, maar waarom heb je een 1.4 8v besteld als je deze al traag vind? 1.4 8v is wel iets sneller...(11 december 2006)
Ik weet niet wat een demper voor de Charade kost, maar ik ben zeker gematst door de dealer. Helaas...(19 september 2006)
Het heeft even geduurt, maar ik ben nu volledig tevreden over mijn Swiffie. Na, voor hopelijk de laatste...(23 februari 2006)
Wij ook. Uit de kraan in een kan en fles en dan de koelkast in. Flessen water kopen alleen in een buitenland...(24 juni 2026)
Wat een mini parkeerplaats.(24 juni 2026)
Goedemorgen. Ochtend afspraak klaar, boodschappen binnen... Zijn vrouwen altijd zo? Mijn vriendin was...(24 juni 2026)
Morgen om 09:20 een afspraak, daarna maar meteen boodschappen doen voordat het te heet wordt. Rest van...(23 juni 2026)
Klootjesvolk is natuurlijk ook maar een grapje. We hebben het toch leuk hier? Met een grap en af en...(23 juni 2026)
Waar is JL? Al een paar pagina's nix vernomen. Of is hij sinds z'n promotie nu te goed voor...(23 juni 2026)
Ik vraag JL wel om tipsGoed idee. Nico kent mij persoonlijk, kan je ook gebruik van maken.(23 juni 2026)
Jij bent m’n nieuwe vriendIs dat goed?:unsure: Ik ben wel ingewikkeld schijnt.(23 juni 2026)
@De Dude sorrry heJij maakt vrienden.:whistle: Carkiller: Subaru...(23 juni 2026)
Meestal wel idd Heb je ook een mijn auto topic?Jazeker.(23 juni 2026)