Geen Hater

Signalement

Aangemeld sinds1 november 2018
Op forum sinds1 november 2018
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen35

Laatste reacties op artikelen

De Skoda Epiq is er vanaf €26.990 en is €11.000 goedkoper dan de Elroq

Ik weet niet hoe lomp jij rijdt, maar mijn Mazda 3 rijdt zuiniger dan de WLTP... Mijn vorige auto, de...(20 mei 2026)

Nieuwe Mazda CX-5 is zelfs goedkoper dan de vorige

Zo te lezen begrijpen de meeste reactie plaatsers hier niet dat de 2.5l motor vooral voor meer kracht...(1 oktober 2025)

De helft van alle nieuwe auto's is hybride

Hoewel ik het er mee eens ben, rijdt mijn mild-hybride Mazda 3 toch echt zuiniger dan menig PHEV. Laatst...(1 september 2025)

Jeep Cherokee helemaal nieuw: met THP-motor!

Lijkt op een 5008 met andere lampen, waardoor het van achteren op een mix tussen een 5008 en een Discovery...(23 augustus 2025)

Europese Unie overweegt per 2030 EV-verplichting voor grote bedrijven

En waar moeten die dan parkeren als het plan van de brandweer er doorkomt die parkeren in ondergrondse...(6 augustus 2025)

Waarom je soms stevig moet optrekken met je EV

Grappig, mijn Mazda 3 rijdt zuiniger dan de fabrieksopgave :) (27 juli 2025)

Enorme opleving EV-verkopen in groeimarkten

Waar zit dan de "kwaliteit" van de Chinese merken die andere merken zoals bijvoorbeeld Toyota en Honda...(26 mei 2025)

Toyota Corolla Cross flink vernieuwd: vanbuiten én vanbinnen

Hah, eigenlijk sla je de spijker op z'n kop. Ik deed eerst een proefrit in een Toyota Corolla Sedan...(8 mei 2025)

Toyota Corolla Cross flink vernieuwd: vanbuiten én vanbinnen

Mijn ouders hadden er een toen ik tiener werd. Probleemloze, praktische auto die ons altijd op vakanties...(8 mei 2025)

Toyota Corolla Cross flink vernieuwd: vanbuiten én vanbinnen

Helemaal mee eens. Dit probleem wordt veel te veel onderbelicht terwijl de meeste mensen in het algemeen...(8 mei 2025)