AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Leonard

Signalement

Aangemeld sinds21 maart 2007
Op forum sinds21 maart 2007
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen7

Laatste reacties op artikelen

Nieuwe MG ZS: klaar voor debuut met hybride aandrijflijn

Genoeg reden om het merk (beter: SAIC) geen warm hart toe te dragen. Maar goed, ze helpen wel elektrisch...(20 augustus 2024)

Laadpaalklevers zijn straks 'kleefgeld' kwijt bij palen van Allego

Mag hopen dat het kleeftarief pas geldt nadat het laden is gestopt. Niet alle ev's zijn na 4 uur vol....(20 augustus 2024)

Kamer zet 130 op snelweg op losse schroeven: eerst boeren helpen

Ik vind dat EV-rijders wel 130 mogen rijden. Die hebben geen uitstoot. (25 juni 2024)

Steeds meer leaserijders ontevreden over regels van werkgever

Met een Spring heb je ook wel overal laadpalen nodig... (17 december 2023)

'Miljarden extra nodig om iedereen in elektrische auto te krijgen'

Over 3 jaar lever ik mijn zakelijke ev in, die kan dan als occasion verkocht worden. Hij heeft 7 jaar...(19 juni 2023)

'Kabinet verplicht elektrische leaseauto per 2025'

De idee is om elektrisch te rijden, niet om 2 auto's voor de deur te hebben, puur voor de caravan. Bijtelling...(29 juni 2022)

Trajectcontrole voor het eerst aangepast aan werkzaamheden

Dat is maar 43% langzamer... Gelukkig maar een kort traject. (12 juni 2022)