Renault Mégane 1.6 16V Business (2008)
Na een jaar trouwe dienst afscheid genomen van mijn 2001 Megane 1.6 16V Dynamique. Waar ik...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 22 oktober 2005 |
---|---|
Op forum sinds | 22 oktober 2005 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 1.256 |
Na een jaar trouwe dienst afscheid genomen van mijn 2001 Megane 1.6 16V Dynamique. Waar ik...
Na behoorlijk pech te hebben gehad met mijn vorige Megane in juni ( distributierriem gesprongen...
Heb in maart 2007 bij mijn plaatselijke Renault dealer een clio 1.4 16V MTV gekocht tegen...
@ Bimmert, De Model 3 nog een come back?? In november??? Zijn er maar een handjevol op kenteken gezet...(26 november 2020)
De vooral Franse brigade reageerde lachend voor een paar maanden terug het zou nooit maar dan nooit...(26 november 2020)
Haha!! Een goeie @ bommel.... Dit heerschap is zeer betrokken bij onze aarde rijdt dan ook rond in een...(26 november 2020)
Beste mensen, Ik richt mezelf niet op de verkeerde mensen... Er zullen ook best wel Hardwerkende Fransen...(26 november 2020)
@ prius 2012 . Fransen willen altijd alles bij het oude houden. Willen vasthouden aan "hun' normen en...(26 november 2020)
Daar gaan we weer... welles nietes. Ik rij zelf ook Frans en het is echt wel waar dat je de hoogste...(24 november 2020)
Stond voor 2 weken terug ook al een reportage in de papieren versie. Maar ziet er goed uit! Een actieradius...(23 november 2020)
@ FVG, ben jij niet bevooroordeeld m.b.t Citroen???? Net als Harry Music? Dan zou autoweek geen autoweek...(18 november 2020)
Zou wel eens een voorbode kunnen zijn m.b.t tot de vormgeving van de compacte EV SUV die Renault volgend...(18 november 2020)
@ Johr klopt helemaal wat je zegt in de laatste reactie. De kwaliteitsbeleving is bij een VW veel beter...(18 november 2020)