
Triumph (1963)
Enkele jaren terug had ik zin om eens met iets rond te rijden dat niet op iedere straathoek...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 14 januari 2005 |
---|---|
Op forum sinds | 14 januari 2005 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 52 |
Enkele jaren terug had ik zin om eens met iets rond te rijden dat niet op iedere straathoek...
Na vele leuke kilometers met mijn 640d GC, toch weer een BMW aangeschaft. Ditmaal een 740e...
1963 -
Beste, aangezien ik weinig kilometers afleg, rij ik hoofdzakelijk electrisch. Als er op benzine gereden...(13 december 2022)
Dag Gerard, ik ben overgestapt van een BMW 740e. Voor mij moest het een hybride zijn wegens fiscaliteit,...(13 december 2022)
Zo is het maar net. Ik heb deze zomer samen met mijn vrouw ettelijke mooie ritjes gedaan met de nodige...(6 september 2022)
Zag ik bij de Porsche nu 8 Torcx-schroeven in het stuur? Velar is toch wel de mooiste auto. (5 november 2021)
Wij hebben in het bedrijf enkele Renault Trafic-bestelwagens en dat van de zetel is zeker exemplarisch...(16 juni 2021)
Kijk, dat is nu eens een mooie wagen. Veel mooier dan die verkrachte 7-reeks en de 8-reeks. Stukken...(12 augustus 2020)
Het parkeren bij ons in Vlaanderen valt meestal wel mee, met dank aan de 360° camera's. Parkeergarages...(28 december 2019)
De eerste foto is gemaakt aan het kasteel van Loppem tijdens de Storms Harbour Classic Rally. Onze Triumph...(8 december 2019)
Ik vind dit een rare review, ik rij zelf al 2 jaar met een 740e en ik zou echt niet anders meer willen....(9 november 2019)
Mijn hybride BMW deed vanmorgen ook maar 16 km op elektriciteit. Had hem lekker voorverwarmd en enkel...(30 januari 2019)