
Mazda CX-30 SkyActiv-X 180 2WD Luxury (2019)
Van CX-3 naar CX-30, waarom toch? Na ruim 2 jaar heb ik mijn CX-3 ingeruild op een maatje...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 2 augustus 2005 |
|---|---|
| Op forum sinds | 2 augustus 2005 |
| Aantal reacties op forum | 3.003 |
| Aantal reacties op artikelen | 3.313 |
Van CX-3 naar CX-30, waarom toch? Na ruim 2 jaar heb ik mijn CX-3 ingeruild op een maatje...
Ik stond in FEB/2020 dicht bij een deal / inruil van mijn MX-5 NC 1.8 Niseko op een MX-5 ND...
Er zijn nog niet zoveel reviews van de CX-3 ondanks dat je ze best veel ziet. Dat had ik voorheen...
Na 6 jaar rijplezier met de derde generatie van de MX-5 – NC genaamd – doe ik een upgrade...
Midden oktober 2018 had ik de BMW F31 (318d Touring) 5 jaar in leasing; geen greintje klachten,...
Even de draad oppikken Ik ben sedert 20 jaar een trouwe Belgische lezer van Autoweek en...
In afwachting van de levering van mijn leasewagen heb ik 7 weken rondgetoerd in een gehuurde...
Intro Ik was een tevreden Toyota-rijder. Corolla Diesel, een vreselijk saaie auto, maar deze...
Hierbij mijn ervaringen met een occasie Toyota Corolla 3-deurs 2.0D aangeschaft als “Top Car”...
2015 - 2021
Auto van het jaar 1987, na de Ford Scorpio met standaard ABS in 1986. Een uitgestorven segment intussen,...(6 september 2026)
Je bent echt een grote mazzelaar als je in deze prijsklasse kan leasen - net als de GLC, EX60 en de...(6 september 2026)
Benieuwd naar de eerste tests! Mooie auto zo op de plaatjes, enkel de spiegels zijn met hun stokjes...(6 september 2026)
Ik vrees het ook jammer genoeg. Waar blijft die Jag 01? En wie zit er te wachten op een SUV EV van 180K?...(6 september 2026)
Los van de emotionele band met die auto en dat ik het echt een enorm statige verschijning vind, hoe...(6 september 2026)
Jij gelooft duidelijk nog in Sinterklaas... Stuur me eens een link door van een MX-5 2019 van 18K met...(5 september 2026)
Best een vermakelijke editie vond ik, het was weer leuk om te volgen, dankjulliewel Autoweek! En op...(4 september 2026)
Nee. Een cabrio / roadster koop je in het najaar (weinig vraag) en verkoop je in het voorjaar (veel...(4 september 2026)
Jammer dat het merk teloorgaat; ik denk qua Seat vooral met plezier terug aan de erg fraaie 1ste generatie...(4 september 2026)
Op vrijdagNM houdt de AW-redactie altijd een darts wedstrijd na werktijd. De verliezer van het tornooi...(4 september 2026)
Als de AW redactie @Roadracer om een gastschrijver / columnist verlegen zit, herlees even de voorbije...(7 september 2026)
Nu vallen de historische puzzelstukjes pas écht op hun plek! Dat je je rijbewijs bent kwijtgeraakt met...(7 september 2026)
Hier heeft de VFR ook al tot invordering geleid, niet blij mee en helemaal niet fier op. Maar jong en...(7 september 2026)
Motor heb ik ook, oude VFR.De zalige 750 of de nog meer zalige 800? Ik heb sinds 1999 die laatste, nieuw...(7 september 2026)
De combinatie van de iX3, Z4 E85, W124 300E en de F 450 GS is de absolute definitie van een autokenner...(7 september 2026)
Tijdje geleden dat ik hier zo hard heb gelachen op het forum - "De Verlichte Nuchterling"...(7 september 2026)
De Compensatieformule™ (Versie 2.0) $$\text{Totaal Compensatie Quotient (TCQ)} = \frac{(\text{MX-5...(7 september 2026)
Waar vind ik die calculator want zou graag onze 3 auto's ook graag eens door de mangel halen?(7 september 2026)
Ik voel me toch een beetje benadeeld hier, ik kan er ook niks aan doen dat ik een gigantische micro...(7 september 2026)
Nee ja, ergens wel eens hoor, zeker omdat Honda een extra uitgebreide garantieregeling had waar wij...(7 september 2026)