
Mazda CX-30 SkyActiv-X 180 2WD Luxury (2019)
Van CX-3 naar CX-30, waarom toch? Na ruim 2 jaar heb ik mijn CX-3 ingeruild op een maatje...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 2 augustus 2005 |
|---|---|
| Op forum sinds | 2 augustus 2005 |
| Aantal reacties op forum | 3.102 |
| Aantal reacties op artikelen | 3.360 |
Van CX-3 naar CX-30, waarom toch? Na ruim 2 jaar heb ik mijn CX-3 ingeruild op een maatje...
Ik stond in FEB/2020 dicht bij een deal / inruil van mijn MX-5 NC 1.8 Niseko op een MX-5 ND...
Er zijn nog niet zoveel reviews van de CX-3 ondanks dat je ze best veel ziet. Dat had ik voorheen...
Na 6 jaar rijplezier met de derde generatie van de MX-5 – NC genaamd – doe ik een upgrade...
Midden oktober 2018 had ik de BMW F31 (318d Touring) 5 jaar in leasing; geen greintje klachten,...
Even de draad oppikken Ik ben sedert 20 jaar een trouwe Belgische lezer van Autoweek en...
In afwachting van de levering van mijn leasewagen heb ik 7 weken rondgetoerd in een gehuurde...
Intro Ik was een tevreden Toyota-rijder. Corolla Diesel, een vreselijk saaie auto, maar deze...
Hierbij mijn ervaringen met een occasie Toyota Corolla 3-deurs 2.0D aangeschaft als “Top Car”...
2015 - 2021
Erg mooie chique kleur, wielen niet mijn smaak -> kijk er naar uit een Twingo in het echt te zien, 5jes...(21 september 2026)
Wat een petje is dit nu weer? Zoals vroeger de fake Golfjes GTI, M3 emblemen op een BMW 315/316, de...(21 september 2026)
Morgen gaat in BE de maximumprijs voor Diesel voor het eerst door de symbolische kaap van 2,5€/liter....(21 september 2026)
Wat voor managers zijn me dat nu? Marge 4-5% wordt marge wordt misschien 1%. Zouden dus beter zichzelf...(21 september 2026)
Ai ai ai, die titel. Wachten op de eerste die zegt "van budget Tsjech naar premium Chinees". Oow wacht...(20 september 2026)
Zalig, wat een apparaat! En dan te bedenken dat er 4 of 5 F-modellen NOG groter zijn. Doug DM heeft...(20 september 2026)
Wat is een “geïntegreerd remsysteem” en wat is de meerwaarde tov de niet-geïntegreerde variant? Is het...(20 september 2026)
Ja, maar in de praktijk zetelen er vooral “uitbol politici” en politici die nationaal gebuisd zijn maar...(19 september 2026)
Ik zeg het maar, Joep is duidelijk besmet door Rollenbank “zeg maar” Giesbert, zeg maar. :}(19 september 2026)
Er is in Europa geen enkele MX-5 geleverd met Adaptieve CC. De rest van wat je noemt wel - en niet te...(18 september 2026)
Opscheppersplaatje bij het paginaatje 😆 (21 september 2026)
Ik krijg de screenshot niet geplakt dus copy / Paste dan maar - de beste man blijft bescheiden ondanks...(21 september 2026)
Belgenmop : https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2026/0...-en-verkeer-ingezakt-in-tienen-naar-schattin/ Dus...(21 september 2026)
Betalen vind ik verdedigbaar, dat mensen met een kaart de meest toegankelijke plaatsen krijgen uiteraard...(21 september 2026)
Plaatje bij het paginaatje, ode aan de Rollenbank dude van de FP 🤣 (21 september 2026)
Interessant, ik heb er ook een collectie van m.n. de oudere “Juliana tientjes” - die bevatten 72% zilver...(21 september 2026)
Een Local Coin Shop is niet te verwarren met een ordinair pandjeshuis Twix. In een LCS koop of verkoop...(21 september 2026)
"Numismatiek" moest ik even opzoeken.Verwondert me, is toch relatief populair in de USA in...(21 september 2026)
Als ik met pensioen ben ga ik me qua doctoraat toeleggen op mijn (hobby)passie, numismatiek door de...(21 september 2026)
Kritische noot, als je het doet uit interesse of als hobby en alles zelf bekostigt prima uiteraard....(21 september 2026)