
Mazda CX-5 SkyActiv-G 194 Signature (2019)
Overgestapt van Mitsubishi PHEV naar Mazda CX5 Ik heb omdat ik een caravan moet trekken gekozen...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 11 september 2007 | 
|---|---|
| Op forum sinds | 24 juli 2017 | 
| Aantal reacties op forum | 1 | 
| Aantal reacties op artikelen | 1.496 | 
Mijn vader had toen ik 16 was eventjes een Lancer EX 2000 Turbo, dat herinner ik me nog als de dag van...(1 november 2025)
Hopelijk blijven ze gewoon zichzelf, al helemaal geen Toyota. Mazda was de auto met Europees interieur...(30 september 2025)
Heb zowel een mazda en een Vag product, dus ervaringsdeskundige, nou is dat bij mij wel andere verhouding....(20 september 2025)
Sommige hebben geen empathie voor mensen die dit een prima oplossing vinden, EV rijd lekker en is goedkoper...(19 september 2025)
Even generaliseren! Het type dat voor zo’n type auto kiest is nou niet echt het GroenLinks type.(15 september 2025)
Heeft alles met mentaliteit en mindset te maken, je wil er iets voor doen of niet(11 september 2025)
Prima zet denk ik, als er 1 beroepsbevolking huiverig is voor elektrisch dan zijn het wel diegene die...(4 augustus 2025)
Waar volgens mij iedereen aan voorbij gaat, kilometer vreters rijden doorgaans niet in een Suzuki, maar...(30 juli 2025)
Hoe goed de auto ook is, als je het vergelijkt met een vrouw. Ik hoef echt niet de allermooiste van...(19 juli 2025)
Zeker niet, ik rijd een CX5 maar vind wel dat we zeker het EV rijden niet moeten dwarsbomen, er zijn...(14 juli 2025)
Volgens mij was de Peugeot 309 ontwikkeld als Talbot, en deze was niet zo slecht.(9 februari 2025)