
BMW X3 xDrive30i High Executive (2007)
Deze geweldige BMW X3 met de mooie 3 liter 6 in lijn 272PK motor heb ik een maandje geleden...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 9 juli 2009 |
---|---|
Op forum sinds | 6 januari 2011 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 15 |
Deze geweldige BMW X3 met de mooie 3 liter 6 in lijn 272PK motor heb ik een maandje geleden...
Al weer 2,5 jaar rij ik in deze auto en ondanks de gewenning blijft het een zalige snelle...
Waarom een S-Max? Mijn vorige auto was een Espace (oud model 2002) welke zeer praktisch is...
@MARKVL ter compensatie heb ik nog een Z4 3.0 automaat die ik in de zomer rijd, de afwisseling is erg...(17 december 2019)
@Klinkhamer, over smaak valt niet te twisten maar ik vind deze "klassieke" uitvoering ook mooier, auto...(17 december 2019)
Nee Adriatic, het is de facelift waarbij tevens die volledig zwarte bumpers zijn vervallen, het is eerder...(16 december 2019)
Leuke Panda en ziet er nog perfect uit, sinds kort heb ik een 169 100HP voor "erbij" ik was verbaasd...(13 januari 2019)
@ Dutchneon, de oliezeef heb ik de laatste beurt nagevraagd bij de Toyotadealer dit model heeft een...(21 november 2018)
Bedankt voor jullie reacties, tja Dens ik doe de ruil toch maar niet ik wil geen ruzie met je vrouw......(21 november 2018)
Recent ook zo'n 100HP gekocht, het is idd een heerlijk toerenmotortje en je waant je gewoon in een sportauto...(17 november 2018)
@stefan, kijk maar naar de laatste foto na een bostochtje op de Veluwe!(13 december 2017)
@ High Performance, ik ben in mijn review wellicht wat te negatief geweest. Onder garantie door de Toyota...(6 december 2017)
Bedankt voor jullie (verschillende) reacties leuk om te lezen. Zo heb ik jaren terug een LR 90V8 gehad,...(4 december 2017)