
Opel Astra Sports Tourer Electric 54-kWh Business Edition (2025)
De vorige lease-auto was een Astra K met 1.2 motor. Die was niet vooruit te branden en vond...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 16 augustus 2019 |
|---|---|
| Op forum sinds | 16 augustus 2019 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 382 |
Ik vind de EX30 al niet mooi maar de X is zo mogelijk nog lelijker. Lijkt me logisch. Ben blij dat mensen...(23 juli 2026)
Denk dat een E-klasse goedkoper is dan verhuizen naar China. Om het over alle andere bijkomende minpunten...(20 juli 2026)
Want kunnen inhalen op de Autobahn is een must? Dit soort auto's kies je niet voor een trip naar zuid-Italië...(17 juli 2026)
Techniek is veel moderner en persoonlijk vind ik deze ook veel mooier. Niet dat ik zo even het geld...(22 juni 2026)
Wij hebben ook naar de T-Cross gekeken toen onze tweede auto vervangen moest worden door de komst van...(8 juni 2026)
De wereld draait niet om Tesla, maar de 3 is nou eenmaal zo'n beetje de benchmark in dit segment. Als...(2 juni 2026)
Mag hopen dat ze aan de andere kant van de grote plas blijven. Zulke idiote auto's hebben hier niets...(21 mei 2026)
Mooi ding hoor, die MX-30. Maar wel veel groter en zwaarder, en daardoor maandelijks ook veel duurder.(13 mei 2026)
Rijbewijs een maand afpakken als je betrapt wordt. Zou dat helpen? Kan niet hard genoeg bestraft worden...(23 april 2026)
En terecht. Je zult maar met zo'n lelijke taxi-puist op je dak rijden die geen enkel doel dient.(16 april 2026)