Toyota Yaris 1.0 16v VVT-i Linea Terra (1999)
Eind 2018 hadden we plotseling een tweede autootje nodig. Een klein, goedkoop en betrouwbaar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 11 september 2001 |
---|---|
Op forum sinds | 11 september 2001 |
Aantal reacties op forum | 362 |
Aantal reacties op artikelen | 802 |
Eind 2018 hadden we plotseling een tweede autootje nodig. Een klein, goedkoop en betrouwbaar...
Al weer ruim drie jaar in ons gezin: de Avensis Verso! Onze vorige Toyota werd aangereden...
Een heerlijke auto. Rijdt goed, fijne besturing, comfortabel. Het geluidsniveau is echter...
Wij rijden sinds juli 2022 de nu vorige generatie Kona. Heerlijke auto, en naar mijn mening mooi vormgegeven....(12 mei 2025)
Wat een gave auto! Eens iets heel anders in een zee van Golfjes GTI en Escorts XR3. Mooi interieur ook...(4 mei 2025)
Kan 100x een dynamische SUV zijn, maar ik vind het een gedrocht van de bovenste plank. (4 mei 2025)
@De la frikandel Volgens mij ben je daar als ouder(s) bijna 100% verantwoordelijk voor dat al dan niet...(30 april 2025)
Leuke auto, maar gezien de genoemde gebreken is de vraagprijs inderdaad te hoog. (28 februari 2025)
Ik vind de Kei car een van de leukste categorie auto's. Waarom? Omdat ze aan allerlei beperkingen/eisen...(28 februari 2025)
Van deze drie zou ik voor de Wolseley gaan. Zeldzaam en erg leuk. Welk merk van mij opnieuw tot leven...(28 februari 2025)
Dacia is een fantastisch merk, vind ik. Gewone auto's zonder allerhande marketing hype (ik noem alleen...(23 februari 2025)
Ik heb de 11 altijd wel leuk gevonden, maar dan de Phase 1. Na de facelift werd het allemaal wat te...(23 februari 2025)
Een test uit de AW Classics! Leuk om hier te lezen. Wij hadden ooit een Fiat Uno 55S met 5 portieren....(23 februari 2025)