AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Half life

Signalement

Aangemeld sinds28 september 2023
Op forum sinds29 september 2023
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen2.217

Laatste reacties op artikelen

'EV opladen blijkt heel regelmatig duurder dan verwacht'

@ALEXANDER, nee maar ja NIEMAND met een ice hier in deze discussies komt OOIT eens over de brug over...(20 juni 2025)

'EV opladen blijkt heel regelmatig duurder dan verwacht'

Doe dat dan eens, DOEMIJMAARDEFIETS. (20 juni 2025)

'EV opladen blijkt heel regelmatig duurder dan verwacht'

Texacopunten en koffiezegeltjes sparen kunnen nederlanders als de besten, maar een laadpaal met een...(20 juni 2025)

'EV opladen blijkt heel regelmatig duurder dan verwacht'

@ ANDRE de accijnskorting, sinds 2 jaar van ruim 20 cent per liter benzine en 13 cent per liter diesel,...(20 juni 2025)

Dieselprijs aan de pomp flink omhoog vanwege conflict Midden-Oosten

Dat heet belazeren in de volksmond. (20 juni 2025)

Elektrische stationwagon van Zeekr mogelijk naar Europa

Er is zeekr een markt in de EU voor electrische ev's! Niet iedereen laat zich in een opgehoogde blokkendoos...(19 juni 2025)

Vernieuwde Citroën Ami heeft prijs

De BYD Dolphin Surf is in Azië gezakt naar $ 8000,- (18 juni 2025)

Skoda Epiq: kleine elektrische cross-over van €25.000

Op stroom rijden is 4 a 5 keer goedkoper dan op peut dus waarom in de winter moeilijk doen?? (17 juni 2025)

Smart Roadster - 2003 - 277.624 km - Klokje rond

Leuk bakkie! De remschijven horen op een slijptol thuis (tu) (17 juni 2025)

Nieuwe Nissan Leaf: gladder dan ooit en dik 600 kilometer bereik

Sterker nog, er is in NL al een onafhankelijke keten die er aan mag/kan/wil sleutelen. Speciaal opgeleid,...(17 juni 2025)