el ix

Signalement

Aangemeld sinds6 mei 2008
Op forum sinds6 mei 2008
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen201

Laatste reacties op artikelen

Weblog Bas – Dertig

Kom op, Bas. Normaal gesproken kan ik je artikelen hier op AW en in de zaterdagse NRC goed pruimen,...(25 februari 2025)

Achterkleinzoon Walter P. Chrysler wil Chrysler 'redden'

Jeep en RAM profiteren goed van Stellantis. Naast de Renegade en de Compass zie je ook veel Promasters...(1 september 2024)

Weblog Bas - Pure wreedheid

Die gele Karman Ghia op de foto… keurig op de rechterbaan omdat hij niet harder kan (en wil). (13 juni 2024)

Nieuwe Hyundai Santa Fe: motoren, afmetingen en meer

Op het eerste gezicht best mooi en profile, en toen zag ik die wielkasten.. ? (10 augustus 2023)

Duurste kenteken ooit verkocht: 13,6 miljoen euro voor 'P7'

Duisburg is ‘DU’, omdat Düsseldorf ‘D’ de grotere stad is. Zelfde verhaal bij Kassel ‘KS’ en Köln ‘K’....(13 april 2023)

Waarom het Dacia wel lukt voordelig te blijven

Rijdende doodskist, zegt iemand met een Dyane als avatar (:P) (19 februari 2023)

BeyonCa Opus 1 GT: nieuwe 'super premium EV'

Snap ik wel: dat begrip is niet weggelegd voor de hedonistische , medemens. Deze auto sluit daar naadloos...(1 november 2022)

Dit is de nieuwe Hyundai Grandeur

Ik dacht er ook gelijk aan: de Safrane! (19 oktober 2022)

Kia Niro (2019) - Facelift Friday

Ik schaar me bij bovenstaande reacties: de Niro van de eerste generatie (voor en na facelft) is een...(5 augustus 2022)

Verkoop gebruikte campers naar nieuw record

Wel graag het volledige verhaal vertellen, want ik betaal voor mijn buscamper het 25% MRB-tarief (7 april 2022)