
BYD Dolphin Comfort (2023)
Heb nu een week mijn byd dolphin. Eerst uitleggen hoe ik daar geëindigd ben. Had vooral interesse...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 2 oktober 2017 |
|---|---|
| Op forum sinds | 2 oktober 2017 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 1.542 |
Mis hier zeker leapmotor. Zou 1 van de goedkoopste zijn met toch een degelijke radius. Is ook half Europees.(31 oktober 2025)
Heb begrepen dat de Chinese km standen meestal in real life te behalen zijn. De rest blijkt meestal...(31 oktober 2025)
Zo zou het wel eens snel kunnen gaan. Concurrentie is nodig.(30 oktober 2025)
Je ziet maar. De veel te dure prijzen voor Europese merken wordt niet gerechtvaardigd. Kopen gewoon...(30 oktober 2025)
De meeste komen ruim toe met 400km. Maar verwacht niet dat je dikwijls 600km gaat halen met deze bus....(28 oktober 2025)
Dacht dat Europese merken geen problemen hadden met wisselstukken als er eens iets stuk ging. Je zou...(25 oktober 2025)
Vind het echt lelijke dingen. Heeft hetzelfde probleem als de cybertruck. Te groot en te duur. Voor...(25 oktober 2025)
De meeste Chinese ev halen 5sterren op de nacp test. Leapmotor gaat vanaf volgend jaar in Spanje bouwen....(22 oktober 2025)
Stop gewoon met denken dat de westerse wereld superieur is. Zie China als je gelijke of zelfs meerdere....(19 oktober 2025)
Raar dat de meeste westerlingen zo arrogant nog zijn om te denken dat wij ze in China opgeleid hebben....(19 oktober 2025)