
Lexus IS 300h Business Line (2013)
De reden dat ik voor de IS ben gegaan is dat ik een sportieve, comfortabele en betrouwbare...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 19 mei 2021 |
|---|---|
| Op forum sinds | 19 mei 2021 |
| Aantal reacties op forum | 1 |
| Aantal reacties op artikelen | 25 |
Wij hebben al een tijd facelift Nissan Leaf uit 2017 met 30kwh accu. Nooit problemen mee gehad. In de...(25 december 2025)
Een auto kan prima veilig zijn en toch 2-4 sterren scoren om veiligheidssystemen. Die wegen erg veel...(10 december 2025)
De reden dat ze zo goed scoren voor zon lage prijs heeft te maken met het feit dat de Chinese auto industrie...(10 december 2025)
Ik heb er 1 met trekhaak, pas wel op met stijle drempels. De trekhaak steekt best ver naar achter uit...(7 december 2025)
De S bij de "schakelpook" is een 2e manier om de auto in sportstand te zetten. Wat een stuk beter is...(7 december 2025)
En reactie dat iemand zn grammatica of spelling niet in orde is, voegt ook geen reet toe. Dank voor...(7 december 2025)
Persoonlijk zou ik proberen te mijden om een leaseauto te kopen. Leasemaatschappijen hebben elkaar kapot...(6 december 2025)
Technisch kan het juist niet ei. Er zit geen schakelaar in, welke Facebook toetsenbord Ridder/specialist...(4 december 2025)
Je laatste opmerking is ook het eerste waar ik aan dacht🤭 "Ik ben offline" mentaliteit maar wel een...(4 december 2025)
Jaa leuke auto's! Maar wat een lange zin zeg! I Het gebruik van punten en af en toe een nieuwe alinea...(26 november 2025)
Ik zou toch wel kijken voor een Insignia, superb of de levorg boven de Mazda. Helaas hebben ze bij veel...(11 november 2025)