
rouky
Signalement
Aangemeld sinds | 20 januari 2007 |
---|---|
Op forum sinds | 9 februari 2007 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 13 |
Laatste reacties op artikelen
Nieuwe Subaru WRX STI zo'n 400 pk sterk
Op zich leuk speelgoed. De vorige editie ging al naar de 100k. Dus in ons land een kansloos geval. (25 februari 2020)
Vanafprijs BMW M2 CS is bekendgemaakt
Ziet er wel prachtig uit maar wat een geld niet normaal (25 januari 2020)
Laadpaal wordt haatpaal
Wat een sneu mannetje ben jij zeg. Tuurlijk is zon plek bedoeld voor een ev maar ga jij er snachts uit...(20 november 2019)
Renault Mégane R.S. Trophy krijgt prijs
Prachtige bak maar de tijd dat ik in de markt was voor dit soort auto's ligt helaas financieel ver achter...(12 maart 2019)
Definitief: milieuzone Rotterdam van kracht
pure schijnvertoning. Auto's zijn makkelijk te onderscheiden. Want al die brommers en scooters zijn...(6 juni 2018)
En de BMW i3 kost...
uitstoot van 0?? meer uitstoot onbekend.(22 juli 2013)
Mugen neemt Honda Civic sedan onder handen
Vroeger werd je als autoliefhebber blij van Honda, s2000'nsx,prelude,integra type r civic type r. Tegenwoordig...(27 juni 2013)
Seat werkt door aan Leon Cupra
Hoop wel wat meer opsmuk want dit kan net zo goed een 1.2 zijn. Jammer(18 april 2013)
Honda: 65 procent minder winst
Verschrikkelijk nieuws voor de aandeelhouders.......De tranen springen werkelijk in mijn ogen Wat een...(14 juni 2011)
'Fiscale voordeel zuinige auto stopt in 2013'
Wat lees ik nu co2 uitstoot van elektrische auto's is nul. Goh das nieuw voor mij. Men bedoelt natuurlijk...(26 mei 2011)