
Toyota bZ4X Dynamic (2023)
Van petrolhead naar elektrohead en van Mercedes naar Toyota (of ik mijn verstand verloren...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 27 november 2006 |
---|---|
Op forum sinds | 27 november 2006 |
Aantal reacties op forum | 1 |
Aantal reacties op artikelen | 428 |
Van petrolhead naar elektrohead en van Mercedes naar Toyota (of ik mijn verstand verloren...
Een nieuwe (gebruikte) auto, net als de vorige wederom een Toyota Aygo. De huidige word van...
Inleiding, keus, aankoop en eerste indrukken Hij is er eindelijk, na dik 8 maanden wachttijd...
Onze vorige (tweede) auto was een Ford Ka, model 2, net als die daarvoor. Gereden door mijn...
Van deze auto is nog geen review op autoweek, in ieder geval niet van modeljaar 2019 en met...
Overwegingen tot aanschaf en de eerste kilometers. Al sinds de jaren 80 van de vorige eeuw...
Onze vorige Ka was bijna 5 jaar oud, had 60.780 op de teller en was toe aan een grote beurt...
We reden al een Opel Corsa, Omdat we met onze beide wagens toch een behoorlijk aantal kilometers...
De vorige auto van mijn man was 7 jaar oud,124.000 km op de teller, er stond een grote beurt...
Aanschaf en eerste kilometers. ( 650 km). Op zoek naar een nieuwe auto. De keus viel op...
2003 - 2005
Ik geloof niet dat je iets moet winnen. Maar ik erger mij aan die asocialen in het verkeer. In de file...(16 augustus 2025)
En ? Wat heb je dan gewonnen ? Dat je twee auto’s naar voren bent ? Ik vind het asociaal gedrag , op...(16 augustus 2025)
Ja dat bedoel ik, asociaal(16 augustus 2025)
Ik weet hoe een rits werkt en ik kan ook lezen. Want er staan borden als de weg zich versmalt (baan...(16 augustus 2025)
Al rijdend over herens wegen zie ik weleens dingen gebeuren die echt niet kunnen. Te hard rijden, bumperkleven,...(16 augustus 2025)
Wij hebben met zwarte zaterdag dit jaar gereden. Files onderweg, maar niet bij de laadstations. Echt...(13 augustus 2025)
Dat was/is een mat van Toyota (8 juli 2025)
Het was niet alleen de bestuurdersmat…6 x een lege startaccu, een waardeloze oplaadsnelheid in de winter....(7 juli 2025)
Ik heb model 2023. Er is weinig veranderd, als ik zo lees. Iets hogere wltp, hij mag meer trekken en...(6 juli 2025)
Inderdaad de afschrijving. Hij is van okt 23 en ik schrijf er nu 45% op af.(18 juni 2025)
https://www.rivm.nl/norovirus In verpleeghuizen komt dit minstens eens per jaar voorbij(15 januari 2022)
Maar tijdens het rapporteren van de bristol score noteer jij defecatie. Want dat is de term die bij...(23 november 2021)
Defecatie Een dement iemand snapt dat niet…..en hoe je het wend of keert…..het blijft poep…(23 november 2021)
Er is een leuk verhaaltje over de zorg De zorg door de jaren heen doet mij denken aan mijn groentesoep. Al...(23 november 2021)
Genetisch bepaald kan je niks aan doen. Je vol vreten wel. Dat is waar…maar jouw behandelaar weet niet...(22 november 2021)
Als BBL-leerling verdien je in de ouderenzorg te weinig om rond te komen als je alleenstaand bent. Terwijl...(22 november 2021)
Je kiest er zelf voor om je vol te vreten en te roken waarmee je je gezondheid op het spel zet. Er zijn...(22 november 2021)
Wel of geen prik….we leven in een democratisch land, dus kies zelf. Echter als je geen prik wil, prima,...(28 juni 2021)
quote=Zuinigrije] al generaties lang [/quote] Iets meer dan 10 jaar, dat noem ik niet al generaties...(26 juni 2021)
Wie heeft bij jullie eigenlijk de broek aan? Wij alle twee(25 juni 2021)