

Volvo ES90
Single Motor Extended Range Ultra 92 kWh | FULL OPTION | Luchtvering | Bowers & Wilkins
€ 89.88820260 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 327 - € 358 |
Stap van 21 mei tot en met 6 juni voordelig in een elektrische of hybride Volvo Selekt occasion en ontvang een laadpas van minimaal € 500,-. Elektrisch rijden was nog nooit zo voordelig!
De brandstofprijzen blijven stijgen. Juist daarom is dit hét moment om slim over te stappen op elektrisch of hybride rijden.
Tijdens deze actie profiteert u bij Vos Autobedrijven tijdelijk van extra voordeel op geselecteerde elektrische en hybride Volvo Selekt occasions én ontvangt u bij aankoop van een elektrische of hybride Volvo occasion een laadpas van € 500,-, € 750,- of € 1.000,-.
Zo rijdt u deze zomer niet alleen comfortabeler, maar ook voordeliger.
Dus kom snel naar onze showroom en stap snel in uw nieuwe Volvo occasion.
Al onze Volvo Selekt en Used Car occasions worden afgeleverd inclusief:
afleverbeurt, APK, garantie en Volvo Assistance. De prijzen die wij adverteren zijn dan ook rijklaar prijzen!
Kijk voor nieuwe voorraadauto's op wwww.vosautobedrijven.nl
Bel voor meer informatie 0413-254000 of mail naar vosveghel@vosautobedrijven.nl. U bent natuurlijk ook van harte welkom voor een bezoek aan onze showroom aan de Mountbattenweg 8, 5466AX Veghel.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 662 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 20 minuten
Wielbasis: 310 cm
Interieurkleur: AG60 - Nappa leder Dawn
Garantie: Fabrieksgarantie 24 maanden
Garantie: 24 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Volvo Nieuw: 24 maanden fabrieksgarantie, onbeperkt aantal kilometers
Dit afleverpakket bevat: Fabrieksgarantie 24 maanden (24 maanden garantie)
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| gewicht | 2.310 kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 662 km |
| Energielabel | A |



