

Volkswagen Tiguan Allspace
1.4 TSI Highline Business R-line 7p.|PANO|CAM
€ 26.9002018163.326 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 6 juni 2018 |
| APK | 14 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.273 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Bij Volkswagen draaien ze er niet omheen. Met dit exemplaar heeft u een van de meest veelzijdige, complete auto's te pakken. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Tiguan Allspace ziet er dan ook uit als nieuw. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Het lederen interieur voegt stijl en allure toe. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Geniet van het uitzicht naar buiten door het riante glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard geeft alle up-to-date info en functies voor een slimme en veilige rit. Met de 360 graden camera op deze auto wordt het rijden een heel stuk veiliger, dankzij het optimale zicht dat het biedt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De radio harder of zachter zetten of iemand uit uw contactenlijst bellen. Dankzij de spraakbediening doet u dit allemaal met uw stem. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem met harde schijf. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Tiguan Allspace samen. Deze Volkswagen Tiguan Allspace is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. U bent mede dankzij accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Volkswagen Tiguan Allspace 1.4 TSI R-Highline 7p. met o.a. panoramadak, stoelverwarming, adaptieve cruise, carplay en 360 camera. Dealeronderhouden, in nette staat en klaar voor vele comfortabele kilometers!
Om deze Volkswagen echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R19
Laadvermogen: 800 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij doen ons best om alle informatie zo correct mogelijk weer te geven, maar type-, druk- en zetfouten zijn voorbehouden.
EXPORT & IMPORT DIENSTVERLENING – DE VELUWE AUTO’S
Auto exporteren? Wij verzorgen de exportafmelding snel en correct in samenwerking met de RDW.
Exportafmelding:
Zonder exportplaten en verzekering: €50 incl. btw
Met exportplaten en Groene Kaart-verzekering (15 dagen): €150 incl. btw
Auto geïmporteerd uit het buitenland en geen tijd om dit zelf te regelen?
Wij verzorgen de volledige importprocedure professioneel en efficiënt.
Inruil mogelijk.
Neem vooraf contact met ons op:
Telefoon / WhatsApp: 06 59070381
E-mail: info@develuweautos.nl
De Veluwe Auto’s – uw betrouwbare partner in auto-import en -export.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.701 x 1.839 x 1.674 mm |
| gewicht | 1.530 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 700 - 1.775 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | D |





