

Volkswagen Polo
1.2 TDI Comfortline | Zeer zuinig! | Airco|1e Eig!|Cruise|LMV
€ 5.7502011103.137 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2011 |
| APK | 27 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.740 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 288 - € 298 |
Als u gaat voor kwaliteit zonder compromis, dan is deze Volkswagen Polo een auto voor u. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Polo. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Zuinig rijden was nog nooit zo lonend. Goed dat deze auto is uitgerust met een eigentijds start-stopsysteem! Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, dakspoiler, in hoogte verstelbare voorstoelen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze Volkswagen is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Polo samen. Als extra optie is deze auto voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem. Dat betekent: meer veiligheid en minder kosten.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.Deze zuinige Volkswagen Polo is dealer onderhouden en van 1e eigenaar afkomstig! Juist als het gaat om veiligheidssystemen, loopt Volkswagen altijd voorop. Dat ziet u ook hier aan deze Polo, die is uitgerust met verschillende rijhulpsystemen. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Polo in uitstekende conditie. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Zuinig met brandstof? Het start-stopsysteem helpt een stevig handje. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, dakspoiler, in hoogte verstelbare voorstoelen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Polo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt als een van de banden onvoldoende lucht bevat.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.682 x 1.456 mm |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 1.323 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,0 l/100km (1 op 33,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| CO2-uitstoot | 89 g/km |
| Energielabel | A |




