

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 september 2012 |
| APK | 27 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.850 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 288 - € 298 |
Omschrijving
Volkswagen Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfort Edition Cruise - Airco -Nav.
Volkswagen Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfort Edition - NAP
- Kenteken: 03-XZF-2
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 27-06-2026
- Tellerstand: 297319 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: CFW
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1050 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 288 - 298 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Side-skirts
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Volkswagen Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfort Edition – Zuinig, betrouwbaar en rijk uitgerust
Beschrijving:
Te koop aangeboden: nette en betrouwbare Volkswagen Polo, ideaal als zuinige dagelijkse auto. De auto rijdt en schakelt uitstekend en is altijd netjes gebruikt.
Deze comfortabele uitvoering is voorzien van diverse handige opties, waaronder:
- Navigatiesysteem
- Cruise control
- Elektrische ramen
- Airconditioning
- Centrale deurvergrendeling
- Comfortabele stoelen
- Zuinige en betrouwbare 1.2 TDI BlueMotion dieselmotor
De auto heeft enkele kleine gebruikssporen die passen bij de leeftijd, maar verkeert verder in nette staat en is technisch goed in orde.
Een ideale auto voor wie op zoek is naar een betrouwbare, zuinige en betaalbare wagen met lage verbruikskosten.
Voor meer informatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Mistlampen
- Spoiler
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Volkswagen Polo 1.2 TDI Bluemotion – 2011 – 508.714...
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.680 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 1.323 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,0 l/100km (1 op 33,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| CO2-uitstoot | 89 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg






























