
Volkswagen Golf
1.4 eHybrid 265PK GTE + Dealer OH|Panorama|IQ light|Sfeerverl.|Keyless|ACC|Dodehoek|Camera|Stoel/stuurverw.|18"LMV



Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2022 |
| APK | 11 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.048 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
LET OP! Prijs is inclusief de 17" lichtmetalen velgen (zie laatste 2 foto's).
Voor de 18" Bergamo velgen geldt een meerprijs van €1000-
Deze occasion wordt geleverd met:
-Nieuwe APK
-Afleverbeurt
-6 maanden garantie
Of anders in overleg.
Wij rekenen geen afleverkosten en inruil is bij ons mogelijk.
Ook het maken van een proefrit is geen probleem.
Omdat wij persoonlijke aandacht belangrijk vinden om u goed te woord te kunnen staan, zijn bezichtigingen bij ons op afspraak.
Dan weet u ook zeker dat deze occasion nog beschikbaar is.
Een afspraak voor bezichtiging kunt u inplannen op:
Tel: 06-18726615
Mail: verkoop@frankoomenautos.nl
Onze openingstijden zijn:
Maandag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Dinsdag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Woensdag: 08.00-20.00 Pauze: 12.00-13.00 en van 17.00-18.00
Donderdag: 08.00-17.00 Pauze: 12.00-13.00
Vrijdag: 08.00-17.00 Pauze 12.00-13.00
Zaterdag: 09.00-15.00
Zondag gesloten
Let op!: Onze advertenties worden met veel zorg samengesteld. Desondanks kan het voorkomen dat er meer of minder opties aanwezig zijn dan gemeld.
Ons advies: Controleer bij bezichtiging of tijdens proefrit goed of alle opties aanwezig zijn.
U kunt geen rechten ontlenen aan onze advertenties of specificatiekaarten op de auto.
Bij Volkswagen zijn ze niet erg bescheiden, maar ze hebben wel een beetje gelijk. Kiezen voor Volkswagen is kiezen voor een totale auto. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Golf, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. Voel die ruimte eens! Lekker veel licht door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een verwarmd stuurwiel overbodige luxe? Wacht maar tot het kouder wordt! De koplampen met matrix LED-verlichting geven daglichtkwaliteit zonder tegenliggers te hinderen. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, elektrische handrem, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Met het digitale dashboard van deze auto is de aanpassing van uw cockpitinterface een fluitje van een cent. Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Terwijl het navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur of via spraak. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, dual zone automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor en keyless entry.
Als bestuurder van deze Volkswagen bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Deze Volkswagen Golf blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Matrix LED koplampen
- Premium kleur
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- 6 Maanden Garantie
- Aluminium dashboard afwerking
- Assistentie Pakket (Bots herkenning en activatie, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels met verlichting)
- Audio installatie + Stuurbediening
- Audio streaming
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische handrem
- Bluetooth Telefoonfunctie
- Draadloos Android auto
- Draadloos Apple carplay
- Dual zone climate control
- File-assistent
- Groot licht assist
- IQ Light
- Mirror Link
- Oplaadmogelijkheid
- Pianolak afwerking dashboard
- Privacy glas vanaf B-stijl
- Rijdynamiek instelbaar
- Speciale kleur
- Voorklimatisering
- Wifi
- Winter-pakket (Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Zwarte hemelbekleding
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 516 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 20,6 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 6 maanden garantie
Dit afleverpakket bevat: 6 Maanden Garantie


Ford Focus ST vs. Volkswagen Golf GTI - Vergelijkende...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.790 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.524 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 273 - 1.129 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 38 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Frank Oomen Auto's B.V.
Florijnstraat 64861 BW Chaam





