

Volkswagen Golf
1.5 eTSI R-Line Harman/Kardon|Winterpack|Camera|ACC|Carplay|iQ-Led-matrix
€ 24.900202077.198 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 augustus 2020 |
| APK | 28 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.641 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Volkswagen Golf 1.5 eTSI R-Line DSG-automaat | Harman/Kardon | IQ.Light | Winterpakket | ACC | Camera | CarPlay
Sportief, luxe en uiterst compleet uitgevoerd wat deze auto uniek maakt: Deze Volkswagen Golf 1.5 eTSI R-Line combineert dynamische prestaties met een hoog comfortniveau. Dankzij de krachtige en efficiënte 150 pk sterke 1.5 eTSI mild-hybrid motor in combinatie met de soepel schakelende DSG-automaat biedt deze Golf een uitstekende rijervaring en is bovendien zeer efficiënt waardoor er een gering verbruik wordt gecreëerd. Dit in combinatie met de kracht maakt het een perfecte auto voor alle doeleinden.
Deze origineel Duits geleverde Golf verkeert in nette staat en heeft slechts 77.198 kilometer gereden. De sportieve R-Line uitvoering wordt gecombineerd met een indrukwekkende lijst aan opties, waardoor deze Golf zich onderscheidt van de rest.
Belangrijkste opties en uitrusting:
R-Line exterieur- en interieurpakket
1.5 eTSI Mild Hybrid (150 pk)
7-traps DSG automaat
Harman/Kardon premium audiosysteem met subwoofer
IQ.Light Matrix LED koplampen
Dynamische LED achterlichten
Adaptieve Cruise Control (ACC) met Follow-to-Stop functie
Achteruitrijcamera
Parkeersensoren voor en achter
Navigatiesysteem Discover Pro
Apple CarPlay & Android Auto
Digital Cockpit
Keyless Start (Keyless-Go)
Winterpakket
Verwarmbare voorstoelen
Verwarmbare ruitensproeiers
Verwarmbaar multifunctioneel lederen sportstuurwiel
Climatronic 3-zone automatische airconditioning
Sportstoelen vóór
Rijprofielselectie
Dynamische stuurbekrachtiging
Verkeersbordherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Licht- en regensensor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Sfeerverlichting interieur en exterieur
Donker getinte achterruiten (privacy glass)
18 inch R-Line "Vancouver" lichtmetalen velgen
DAB+ digitale radio
Draadloos opladen
Bluetooth telefonie en spraakbediening
USB-C aansluitingen voor en achter
De combinatie van de zuinige mild-hybrid aandrijflijn, sportieve R-Line uitstraling, hoogwaardige Harman/Kardon audio en geavanceerde IQ.Light Matrix LED-verlichting maakt deze Golf tot een bijzonder aantrekkelijke verschijning. Ideaal voor zowel zakelijke als privéritten.
Bent u op zoek naar een rijk uitgeruste, sportieve en comfortabele Volkswagen Golf? Dan is deze Golf 1.5 eTSI R-Line absoluut een bezichtiging waard.
Luitjes Car Company is een zeer goed gewaardeerd autobedrijf in Noord-Holland en ver daarbuiten. Het adres voor enkel KWALITEITSOCCASIONS, die nooit ernstige schade hebben gehad en stuk voor stuk zijn voorzien van een grondige pre-inspectie. Zo heeft u altijd zekerheid over de kilometerstand, het onderhoudsverleden, en een geldige APK. Voor meer zekerheid bieden wij de service waar u naar verlangt, denk aan onderhoud, garantie en andere werkzaamheden naar wens van u waar wij dan ook een geheel passende prijs bij zullen vinden. Inruil is altijd mogelijk, evenals betaling per maand. Onze voorraad wisselt wekelijks waardoor niet elke auto de website haalt. Bel gerust als u een specifieke vraag heeft, bij Luitjes Car Company helpen we u graag verder!
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Dagelijks geopend van 08:00uur tot 17:00uur
Zaterdags van 09:00uur tot 16:00uur
Zondags gesloten.
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Fabric
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs:
Genoemde prijs betreft een meeneemprijs inclusief Apk en tenaamstelling, tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad.
*Optionele pakketten zijn mogelijk, vraag naar de mogelijkheden!
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.790 x 1.491 mm |
| gewicht | 1.280 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 381 - 1.237 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 1.063 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | B |




