

Volkswagen Golf
2.0 TDI Life Navi PDC v+a Stoel-/stuurverwarming Apple Carplay Adaptive cruise
€ 14.8502021281.422 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2021 |
| APK | 10 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 38.602 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 418 - € 437 |
Auto is door inruil verkregen en niet door ons nagezien.
Wordt geleverd zonder garantie en kan gebreken vertonen.
Bekijken, rijden, betalen en zo meenemen.
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
info@lenferink.nl
Hij is efficiënt in het verbruik en bovendien comfortabel en ruim. Standaard is hij voorzien van een uitstekende wegligging en achter het stuur voelt u zich meteen thuis. Dat kan alleen maar een Volkswagen zijn. Deze Golf beschikt daardoor over alle kwaliteiten die u in uw nieuwe auto zoekt. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf duidelijk te zien is. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In de winter wordt het echt genieten met de stoelverwarming. Koude handen? Da's voorbij met het verwarmd stuurwiel. Pak aan! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Met het navigatiesysteem met harde schijf kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Ook achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en parkeersensoren achter horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 596 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Titanium black-grey (24)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal eigenaren: 2
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Airconditioning: werkt
Neem voor meer informatie contact op met Herbert Afink
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.284 x 1.790 x 1.491 mm |
| gewicht | 1.284 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 381 - 1.237 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | A |




