

Volkswagen Golf
1.2 TSI Trendline BlueMotion Uniek lage km-stand: 106.636 km! | NL-Auto
€ 5.9002011106.636 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 december 2011 |
| APK | 16 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.389 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Ben je op zoek naar een betrouwbare, comfortabele en bovenal goed onderhouden gezinsauto? Auto Keijzers B.V. biedt aan: deze keurige Volkswagen Golf 1.2 TSI Trendline BlueMotion uit december 2011.
Het grote pluspunt van deze Golf VI is zonder twijfel de uitzonderlijk lage en volledig aantoonbare kilometerstand van slechts 106.636 km. In deze prijscategorie is een exemplaar met zo weinig kilometers inmiddels een zeldzaamheid geworden.
De auto is uitgevoerd in de stijlvolle kleur United Grey Metallic en is voorzien van de efficiënte, maar verrassend vlotte 1.2 TSI motor met 105 pk. Dankzij de BlueMotion-technologie en de handgeschakelde 6-versnellingsbak is deze Golf bovendien zeer zuinig in het verbruik en vriendelijk in de vaste lasten.
De belangrijkste kenmerken:
Origineel Nederlands geleverd met logische kilometerstand
Uniek lage kilometerstand van slechts 106.636 km
Vlotte en efficiënte 1.2 TSI motor (77 kW / 105 pk)
Handgeschakelde 6-versnellingsbak
Uitgevoerd in United Grey Metallic
Voorzien van airconditioning, elektrische ramen en centrale vergrendeling
Deze Volkswagen Golf verkeert in een nette en verzorgde staat, passend bij de lage kilometerstand. Een ideale auto voor wie nog jarenlang zorgeloos en comfortabel wil rijden in het vertrouwde Golf-segment.
Interesse of een proefrit maken?
Je bent van harte welkom bij Auto Keijzers B.V. om deze Golf zelf te komen bekijken. De koffie staat voor je klaar!
De auto van uw keuze tegen een scherpe bodemprijs. Die vindt u bij Auto Keijzers. Maar we doen meer. We bieden u de keuze uit een aantal aanvullende dienstenpakketten. Zo meenemen kan altijd, maar kiest u voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een auto koopt waar zorg aan besteed is. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit 2 afleverpakketten. En wel of geen inruil. Vraag naar de mogelijkheden! NATIONALE AUTOPAS EN ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG. Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. 2 koopzondagen per maand. Kom naar onze showroom. Altijd 500 hoogwaardige occasions op voorraad. Wilt u informatie en inruilen bel dan onze verkoopadviseurs. GELD VRIJMAKEN? WIJ BETALEN OOK TOE OP EEN GOEDKOPE AUTO! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2008 - 2013
Modelcode: VI, 5K
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 616 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Roxy, titaanzwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 121 g/km
Fijnstofuitstoot: 3,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.199 x 1.786 x 1.512 mm |
| gewicht | 1.134 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.305 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 1.057 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | A |




