

Volkswagen Golf
1.4 TSI Highline Aut. Bijzonder! Xenon|Leder|1e eig.|NL-auto|
€ 9.9892009109.040 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2009 |
| APK | 29 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.640 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Onze openingstijden kunnen afwijken van wat er op de site of op internet zichtbaar is. Daarom, bel , mail of app ons, voordat u wil komen!!
Ons telefoonnummer 0548-514561 is tevens ook ons Whattsapp nummer!!
Leest u dit eens! U koopt deze VW Golf 1.4 TSI Highline van de 1e eigenaar die de auto netjes heeft onderhouden! De auto heeft een zuinige, krachtige motor die in deze auto bijzonder tot zijn recht komt i.c.m. de automaatbak. Bijzondere optie zoals Adaptieve dempingsysteem!, destijds uniek, Xenon verlichting , navigatie en parkeersensoren vóór en achter, afneembate trekhaak, Elektrische verstelbare en lederen bestuurders Comfort-sportstoelen maakt deze auto aantrekkelijk om te bezichtigen , te rijden en te kopen! Van harte welkom! Belt u ons eerst even op, voordat u wilt komen? De auto wordt in opdracht van klant verkocht.
Afleveringsservice , Complete reiniging van de auto , Tenaamstelling van nieuwe auto en vrijwaring vorige auto zijn bij de prijs inbegrepen.
Autobedrijf Otto Voortman is een BOVAG autobedrijf met ruim 45 jaar ervaring in de Automotive branche. Onze kennis en ervaring in auto's met de flexibiliteit en daadkracht van een compact bedrijf stellen ons in staat om het beste van 2 werelden te combineren.
Voordat u een auto bij ons komt bekijken en rijden, kunnen wij online al veel voor u betekenen. Het geven van heldere en betrouwbare informatie, zoals de Nationale Auto Pas en het benoemen van een eventuele inruilprijs, vinden wij een vanzelfsprekendheid.
Maak uw interesse en enthousiasme in èèn van onze auto's kenbaar. Wij proberen er alles aan doen om aan uw wensen te kunnen voldoen.
LET OP. Wij werken uitsluitend op afspraak.
U kunt mailen naar info@autobedrijfottovoortman.nl of bellen met 0548-51 45 61
Modelreeks: 2008 - 2013
Modelcode: VI, 5K
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Laadvermogen: 599 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Leder, cornsilkbeige
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoudshistorie:
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Nieuwe APK of min. 6 maanden geldig, Onderhouds interval recent gehad of min. nog 1 jaar of ca. 10000 km. Controle olie, water en lucht niveau, Schoon van binnen en buiten, en RDW-leges en evt. vrijwaring van inruilauto. Voor € 995,-- heeft u 12 maanden Bovag garantie.
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.199 x 1.786 x 1.479 mm |
| gewicht | 1.261 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.305 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 916 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | B |




