

Volkswagen Golf
1.0 TSI Life
€ 19.890202254.447 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 december 2022 |
| APK | 8 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.945 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Deze zeer gunstig geprijsde Volkswagen Golf is zonder overdrijven echt een fantastische occasion. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! De kruisend verkeer detectie anticipeert bij tegemoetkomend verkeer dat uw rijrichting zal kruisen en waarschuwt direct. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. Ook is de Volkswagen uitgerust met: draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, automatisch dimmende spiegels en lederen stuur.
Deze Volkswagen biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. De lane assist dirigeert u weer naar het midden van uw rijstrook als u buiten de lijnen dreigt te gaan. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Deze advertentie is met zorg opgesteld. Desondanks kunnen er geen rechten aan worden verleend. Controleer of de auto is voorzien van de uitrusting waar u naar op zoek bent.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij aan om een afspraak te maken voor een bezichtiging en/of proefrit. Zo bent u er zeker van dat de auto voor u klaarstaat als u onze showroom bezoekt.
Modelreeks: mrt. 2020 - jun. 2024
Wielbasis: 262 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Referentienummer: 18102
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.284 x 1.789 x 1.491 mm |
| gewicht | 1.157 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 381 - 1.237 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | A |




