

Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI CLUBSPORT|PANO|STOELVER|HEADUP|AKRA
€ 37.800202376.362 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2023 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 65.061 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Volkswagen GOLF is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze GOLF ziet er dan ook uit als nieuw. De viercilinder motor in combinatie met de automatische transmissie maken het rijden met deze Volkswagen tot een waar feest. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Volkswagen GOLF heeft verwarmbare voorstoelen. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. Houdt u van frisse lucht en van licht dan zit u helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. Ook in winterse omstandigheden is rijden een plezier, niet in de laatste plaats dankzij het verwarmd stuurwiel. Voorzien van matrix LED-verlichting. De auto dimt precies dat deel van de lichtstraal waar de voor- of tegenliggers in rijden. De overige segmenten blijven aan en verlichten de weg. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. U bedient het navigatiesysteem en het audiosysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur, of zelfs met uw stem. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Onderweg de accu van uw smartphone opladen gaat zonder snoeren en stekkers. U plaatst 'm simpel in de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons en klaar! Deze Volkswagen is voorzien van kruisend verkeer detectie, electronic climate control, parkeersensoren achter, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. U hoeft uw ogen niet meer van de weg te halen om dashboardinformatie te checken. De head-up display projecteert het rechtstreeks in uw zichtveld. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Volkswagen u om veiliger te rijden. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. De auto is ook uitgerust met accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Tijd voor een proefrit in deze sportwagen? Maak nu een afspraak!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 567 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Rooie details
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Bedankt voor uw interesse in een van onze uitmuntende auto's, indien deze advertentie u aandacht heeft gewekt, schroom dan niet om ons te benaderen. Wij verwelkomen u graag onder het genot van een warme kop koffie om het voertuig te bezichtigen. De mogelijkheid voor een proefrit is er altijd, ook een aanvraag voor een vrijblijvende financierings offerte behoort tot de mogelijkheden. Wij helpen u ook graag bij het zoeken van uw droomauto, in ons breed opgebouwde internationale netwerk, zijn we in staat om alles te leveren. Wij helpen u graag!
Wij zijn geopend van Ma-Za van 10:00 tot 18:00, en op elke overige moment op afspraak ook!
We zitten gevestigd aan de Ambachtshof 16A te Nootdorp.
Indien u nog vragen heeft dan zijn wij te bereiken op 085 902 47 53.
Met vriendelijke groet,
Team Cars By Billy
www.Carsbybilly.nl
info@carsbybilly.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| gewicht | 1.363 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 s |
| Actieradius | 704 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Energielabel | E |




