

Volkswagen Golf
1.5 eTSI R-Line Edition Panoramadak IQ-Led
€ 37.450202431.350 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 november 2024 |
| APK | 7 november 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.869 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Als u op zoek bent naar ongeëvenaarde betrouwbaarheid en vlekkeloze engineering, dan is deze Duitse auto precies wat u nodig heeft. Je moet tegen een beetje extra aandacht kunnen, want dat levert de R-Line styling gegarandeerd op. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Golf in uitstekende conditie. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. Het interieur baadt in daglicht dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Geef uw smartphone weer 100% met de draadloze telefoonlader. En deze auto heeft ook dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur en DAB ontvangst als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Volkswagen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 587 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: 24 Maanden Garantie Boks
Garantie: 24 maanden
Fabrikant: Autobedrijf Boks Laan vd Dierenriem 51 7324AB Apeldoorn, NL 055-3603050 http://www.autobedrijfboks.nl info@autobedrijfboks.nl
De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten nodig voor levering van de auto. Optionele pakketten of uitrusting zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden.
Bij Autobedrijf Boks heeft u keuze uit meer dan 250 occasions. Heeft u een auto in te ruilen? Ga dan naar onze website: http://www.autobedrijfboks.nl/voorraad en vind uw nieuwe auto. Binnen 1 werkdag krijgt u een offerte op maat.
Heeft u een eigen bedrijf? Weleens over financial lease nagedacht? Voor meer informatie hierover ga naar https://www.autobedrijfboks.nl/diensten/financieren/ Ook voor ZZP zeer aantrekkelijke tarieven en acceptatie voorwaarden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.790 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.273 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 381 - 1.237 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 980 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |




