

Volkswagen Golf
1.4 eHybrid GTE Navi, cruise, pdc, virtual cockpit
€ 24.900202139.155 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 april 2021 |
| APK | 7 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.054 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. Kijk maar eens naar deze Volkswagen Golf uit 2021 met zijn kilometerstand van 39155. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf duidelijk te zien is. Het zal niet lang meer duren totdat benzinerijden uit de tijd is. Maar voor nu is dit de beste oplossing: een combi van elektrisch en brandstof, met een hybride motor. In het interieur domineren de sportstoelen, die er niet alleen stijlvol uitzien, maar die u ook optimaal ondersteunen tijdens de rit. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook Full LED koplampen, sportonderstel, trailer assistent, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De file assistent verzacht het fileleed door automatisch veilig afstand te houden tot de voorligger en zo nodig zelfs te stoppen als de rij tot stilstand komt. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. Ook dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en schakelpaddles aan het stuur zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Golf samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig naar deze Volkswagen Golf? Laat het ons dan snel weten.
Modelreeks: sep. 2020 - jun. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 516 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Veggel Kruizemunt 22 7892AB KLAZIENAVEEN, NL 0591564696 http://www.autobedrijfvanveggel.nl info@autobedrijfvanveggel.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Om het voertuig zo goed mogelijk te kunnen afleveren hebben wij afleveringspakketten die starten vanaf € 295,-.
€ 295,-
€ 695,-
€ 1095,-
Voor meer informatie over onze aflevering pakketten kunt u terug vinden in de foto's, of telefonische contact opnemen met ons.
Openingstijden : Maandags t/m Vrijdags geopend van 08:00 tot 17:00 en zaterdags van 09:00 tot 17:00.
Voor meer informatie over ons of over de auto's neem een kijkje op onze website www.autobedrijfvanveggel.nl .
Ook voor meer foto's en andere occasions kunt u ook terecht op onze website !
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.790 x 1.480 mm |
| gewicht | 1.524 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 26 g/km |
| Energielabel | A |




