

Toyota Yaris
1.3 VVTi 5-DRS Sol AIRCO NAP
€ 3.2502006179.443 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2006 |
| APK | 30 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.640 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Op zoek naar een betrouwbare en veelzijdige hatchback die kwaliteit en comfort combineert? Deze Toyota Yaris 1.3 VVTi Sol uit 2006 staat klaar om je te overtuigen. Dankzij zijn 1296cc motor met 64 kW (87 pk) geniet je van uitstekende prestaties en een topsnelheid van 170 km/u, terwijl het gemiddelde verbruik van slechts 6 liter per 100 kilometer jouw portemonnee spaart.
**Belangrijkste kenmerken:**
- **Zeer compleet uitgerust** met opties zoals airco, elektrische ramen vóór, elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels.
- **Veiligheid voorop**: uitgerust met bestuurdersairbag, passagiersairbag, zijairbags vóór, hoofdairbags vóór en achter, en knieairbag(s).
- **Praktisch en ruim**: vijf deuren, vijf zitplaatsen, achterbank in delen neerklapbaar en een royale bagageruimte.
- **Perfect in de details**: lederen stuurwiel en versnellingspook, centrale vergrendeling met afstandsbediening, bumpers in carrosseriekleur.
Met een strak grijs exterieur straalt deze Yaris zowel stijl als klasse uit. Bovendien is hij goed onderhouden en voorzien van een geldige APK tot eind juli 2026 ( wordt vernieuwd bij aflevering). Nette auto zowel optisch als technisch, alle bescheiden als boekjes, dubbele sleutels, enz., zijn compleet aanwezig, evenals een kloppend NAP rapport (betreft een origineel Nederlands geleverd voertuig) Of je nu op zoek bent naar een ideale stadsauto of een compacte gezinswagen, deze Yaris biedt het allemaal.
Wil jij deze betrouwbare hatchback in het echt ervaren? Neem vandaag nog contact met ons op en maak een afspraak voor een proefrit! Zien we je binnenkort?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Er worden geen extra afleverkosten in rekening gebracht bij onze occasions. Ondanks dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, vragen wij uw begrip voor het feit dat aan de specificaties in deze advertenties geen rechten kunnen worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 64 kW (87 pk) |
| Max. koppel | 121 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.750 x 1.700 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 363 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 700 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Energielabel | C |



