

Toyota Yaris
1.0 VVTi Terra
€ 2.4502008165.015 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2008 |
| APK | 17 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Toyota Yaris 1.0 VVT-i Terra uit 2008, praktische en een betrouwbare 5-deurs auto voorzien van mooie extra’s!
De zuinige 1.0 VVT-i benzinemotor staat bekend om zijn lage gebruikskosten en betrouwbare prestaties. Dankzij het compacte formaat is de Yaris ideaal voor stadsverkeer.
De Toyota Yaris is voorzien van onder andere: Isofix, 15" lichtmetalen velgen, Radio/CD speler, Elektrisch verstelbare buitenspiegels, Achterbank in delen neerklapbaar ABS etc..
Van buiten heeft de Yaris rondom wel wat beschadigingen (deukjes).
Van binnen is het een nette en frisse auto.
Technisch is de Toyota Yaris in goede conditie.
Voorzien van 4 goede zomerbanden.
Boekjes aanwezig bij de auto.
De Toyota Yaris is rijklaar en heeft Apk tot 17-02-2027 en desgewenst leveren wij hem af met één van de volgende afleverpakketten;
Kiest u voor het V.I.P. Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuwe/recente apk
- Kleine onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
Kosten voor dit pakket bedragen €450,-
Kiest u voor het V.I.P. + Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuw apk
- Grote onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
- 3 maanden garantie motor + versnellingsbak
Kosten van dit pakket bedragen €600,-
Het inruilen van uw huidige auto is bespreekbaar, voor het maken van een inruilvoorstel ontvangen wij graag een paar foto's + informatie van de in te ruilen auto. Dit kunt u sturen via deze advertentie, via onze website, per mail of via Whatsapp.
De km-stand is aantoonbaar d.m.v. een correcte Nationale Auto Pas (NAP).
Het is mogelijk om tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Vraag ons naar de mogelijkheden of kijk op: https://www.autovanderzwan.nl/financiering-dtc-lease-2/
Graag tot ziens bij
Auto van der Zwan
Loswal 10
7772 TT Hardenberg
Tel/fax: 0523-680567
Whatsapp: 06-86863005
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30
Zaterdag 09:00 tot 16:00
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 1
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
..
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.750 x 1.700 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.440 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 313 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,7 s |
| Actieradius | 777 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |



