
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Land Cruiser
2.8 D-4D-F Professional High Roof Blind Van NAP Leder Navigatie Trekhaak 3500kg Camera Stoelverwarming Euro 6

Toyota Land Cruiser
2.8 D-4D-F Professional High Roof Blind Van NAP Leder Navigatie Trekhaak 3500kg Camera Stoelverwarming Euro 6
€ 43.945201827.687 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 1 juni 2018 |
| APK | 1 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 73.743 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Toyota Land Cruiser uit 2018. Er staat 27687 kilometer op de teller. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Verwen jezelf met het lederen interieur in deze auto. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Toyota Land Cruiser is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en treeplanken ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het navigatiesysteem. In een auto als deze kun je niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Even muten, een andere zender of track kiezen? Geen gerommel, het gaat moeiteloos met de audiobediening op het stuur. Deze Toyota is voorzien van DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Land Cruiser samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien je interesse hebt in deze Toyota, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van jou, mail of bel je ons meteen?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Carkit
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: okt. 2017 - dec. 2018
Cabine: enkel
Maten en gewichten
Laadvermogen: 555 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Servicepakket Basis: • Nieuwe APK • Onderhoudsadvies • Vloeistoffen controle • Tenaamstellen • Vrijwaren van inruil bedrijfswagen • Inspectie op 100 punten Dit pakket bevat geen garantie en onderhoud Voor meer informatie, ga naar louwmanbedrijfswagens.nl
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: busvan Ramgatseweg 59X 4941VN RAAMSDONKSVEER, NL 0887129111 http://www.busvan.nl sales@louwmanbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Bij busvan helpen we u graag bij het vinden van de busvan uw dromen!
Onze wagens worden minimaal afgeleverd met een nieuwe APK, die naar keuze kan worden aangevuld met onderhoud en garantie. Onze verkopers vertellen je graag meer over de uitgebreide onderhouds- en garantiemogelijkheden.
Ontdek onze bedrijfswagens dus snel en kom langs bij ons in Raamsdonksveer voor een vrijblijvende proefrit!
Voor verdere vragen kunt u ook altijd bij onze verkopers terecht.
Wij zijn telefonisch altijd op ons vaste nummer bereikbaar, ook na 18:00 uur en in het weekend!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.890 x 1.870 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Actieradius | 1.208 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
Opties
Busvan
Ramgatseweg 594941 VN Raamsdonksveer

















































