

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 26 september 2019 |
| APK | 7 oktober 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 89.294 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Toyota Land Cruiser 150. Het is een auto uit 2019. De dieselmotor zorgt samen met de automatische transmissie voor prima prestaties. We nemen u in gedachten even mee. Stop uw bagage moeiteloos achterin dankzij de elektrisch bediende achterklep, neem plaats achter het stuur en zie meteen het luxe lederen interieur. Even het elektrisch bediende glazen panorama dak open en rijden maar! Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Klinkers of asfalt? U merkt het verschil niet door de luchtvering. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, treeplanken en LED-achterlichten.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Een subliem geluidsspectrum wordt onder alle omstandigheden geleverd door het high performance audiosysteem. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal als degene achter u te dicht op u zit. Ook handig en veilig bij het wisselen van rijbaan. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Met full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Land Cruiser 150 samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Toyota. Belt u ons snel?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler in kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Glazen schuif-/kanteldak
- koplampreiniging
- Schuif-/ kanteldak (glas)
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Audio installatie premium
- AUX-aansluiting
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Side-bars
Overige
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Differentieel blokkering
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur met houtinleg
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: aug. 2018 - jun. 2020
Laadvermogen: 688 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| gewicht | 2.302 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 1.115 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 271 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur







































