

Toyota Land Cruiser
150 2.8 D-4D-F Comfort Window Van
€ 35.9502019114.164 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 11 juni 2019 |
| APK | 21 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 65.107 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Toyota Land Cruiser uit 2019. Er staat 114164 kilometer op de teller. In deze auto vindt u een dieselmotor en een automatische transmissie. Niets geeft meer gevoel van luxe en comfort dan een lederen interieur. Ook dat is hier meegeleverd Deze Toyota Land Cruiser legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Ook LED-dagrijverlichting, treeplanken, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Altijd uw handen vrij om deuren of bagageklep te openen, dankzij de keyless entry. De Toyota is standaard voorzien van: buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: aug. 2018 - jun. 2020
Laadvermogen: 815 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| gewicht | 2.175 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 1.087 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |



