
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Land Cruiser
150 2.8 D-4D-F LX Window Van
€ 31.9502017249.352 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2017 |
| APK | 4 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 62.943 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Doordachte techniek en intelligente systemen zijn pas waardevol wanneer ze een functie hebben. Meer dan wie ook hebben de Japanse autofabrikanten dit door, en dat merkt u ook aan deze Toyota Land Cruiser 150. De auto is van het bouwjaar 2017 en is van de eerste eigenaar. Deze diesel heeft een automatische transmissie. Het gevoel van luxe is inbegrepen dankzij het lederen interieur. Tijdens koude winterdagen verjaagt uw stoelverwarming de kou en maakt het rijden heerlijk comfortabel. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Tot de uitrusting behoren ook glazen schuif- en kanteldak, LED-dagrijverlichting, getint glas en treeplanken.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... U doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Extra opties op deze auto zijn: keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Toyota Land Cruiser 150. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterspoiler in kleur
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/ kanteldak (glas)
Infotainment
- Audio-installatie
- AUX-aansluiting
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Side-bars
Overige
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Ruimtebesparend reservewiel
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2015 - nov. 2017
Modelcode: 150
Laadvermogen: 785 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.780 x 1.885 x 1.845 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Actieradius | 1.175 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 194 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur






































