

Toyota Corolla
1.2 Turbo 116pk Dynamic 1300kg trekgewicht
€ 18.401202060.547 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Divers (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2020 |
| APK | 23 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.705 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Bent u op zoek naar een stijlvolle en krachtige hatchback die in 2020 op de markt is gebracht? Dan is de Toyota Corolla 1.2 Turbo Dynamic de perfecte keuze voor u. Deze benzine auto in de prachtige Brons kleur is zowel elegant als sportief. Met een vermogen van 116 PK en een inhoud van 1197 CC biedt de Toyota Corolla voldoende power en efficiëntie voor zowel stadsritten als lange afstanden. Met een kilometerstand van 60547 kunt u nog vele kilometers genieten van deze betrouwbare auto.
De Toyota Corolla 1.2 Turbo Dynamic is uitgerust met een aantal handige opties die het rijden nog comfortabeler maken. Zo beschikt deze hatchback over een volledig digitaal instrumentenpaneel, waardoor u alle belangrijke informatie direct en overzichtelijk tot uw beschikking heeft. Daarnaast is de auto voorzien van verkeersbord detectie, waardoor u altijd op de hoogte bent van de geldende verkeersregels. De buitenspiegels zijn uitgevoerd in carrosseriekleur, wat zorgt voor een gestroomlijnde uitstraling en een harmonieus geheel. Met keyless start kunt u de auto eenvoudig ontgrendelen en starten zonder de sleutel uit uw zak of tas te halen. Bovendien zorgen de zij airbags voor extra veiligheid, met name voor de inzittenden aan de voorzijde.
De Toyota Corolla 1.2 Turbo Dynamic biedt niet alleen comfort en veiligheid, maar ook een luxe uitstraling dankzij de metallic lak en oogstrelende design. Met 5 deuren is deze hatchback uiterst praktisch en geschikt voor dagelijks gebruik. Kortom, deze auto combineert stijl, comfort en prestaties op een harmonieuze wijze. Maak vandaag nog een afspraak om de Toyota Corolla 1.2 Turbo Dynamic zelf te ervaren. Neem contact op met Automobielbedrijf Ramaker B.V. voor meer informatie of een proefrit. Ons team staat voor u klaar om u te helpen bij het vinden van uw perfecte auto.
Ramaker Hattem is transparant, ook wat betreft de verkoopprijzen. De getoonde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, dat bestaat uit:
- Tenaamstellingskosten en leges
- Minimaal 6 maanden APK
- Controle van vloeistoffen en verlichting
- Exterieur wassen en interieur stofzuigen
- Gecontroleerde kilometerstand
Voor maximale zekerheid kunt u kiezen voor ons Toyota Plus Occasions aflever- en garantiepakket. Dit pakket is beschikbaar voor al onze occasions en kost € 599. Hiervoor krijgt u:
- Tot 120 maanden garantie vanaf datum tenaamstelling op een Toyota Approved Occasion (afhankelijk van leeftijd en aandrijflijn, informeer naar de voorwaarden)
- 12 maanden BOVAG-garantie, ook op niet-Toyota merken
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal 12 maanden APK
- 24/7 pechhulp in Europa
- Garantie op alle slijtagegevoelige onderdelen gedurende de eerste 15.000 km na aflevering
- Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging van interieur
- Een brandstoftank gevuld met 20 liter
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat bepaalde opties en/of accessoires genoemd worden die niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen dan ook geen rechten ontleend worden aan deze advertentie, en Ramaker Toyota Hattem kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen via 038-4441993.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of een offerte, u bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u ons bellen op 038-4441993.
Ramaker Hattem (1936) is sinds 1967,
De Toyota dealer voor de N.O. Veluwe!
Een gemoedelijk en vertrouwd adres, door jarenlange expertise een echte auto specialist.
Modelreeks: jul. 2019 - mei 2022
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Bijpassend
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 4322
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Divers (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.790 x 1.435 mm |
| gewicht | 1.215 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 361 - 1.024 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | B |





