
Toyota C-HR / C-HR+
2.0 Hybrid 200 Première Edition 4WD | Panoramadak | Apple CarPlay/Android auto | Stuur en stoelverwarming

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 maart 2024 |
| APK | 25 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 52.322 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op via 0413-262887 of info@oostendorp-uden.nl of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Oude Udenseweg 25 in Uden. Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier.
Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 3 JAAR / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label 36 mnd garantie op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze Toyota C-HR staat voor u klaar! De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 9165 Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Voor het pittige uiterlijk én goed gesteund zitten zorgen de sportstoelen. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Met het grote glazen panoramadak voelt het alsof u in een cabrio zit. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Elk genre muziek komt tot z'n recht. Het high performance audiosysteem is perfect in te regelen op uw smaak! Onderweg laadt u uw smartphone snoerloos op met behulp van de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. U bent in deze Toyota ook voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, electronic climate control en DAB ontvangst.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Dashboardinfo checken zonder uw ogen van de weg te halen? Dat kan met de head-up display. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- 19” zwart gepolijste lichtmetalen velgen
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- LED mistlampen
- Midnight Teal + Solid Black (2YB)
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
- smartphone entry
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- camerabeeld in binnenspiegel
- hemelbekleding donker
- kunstlederen bekleding
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- hoofdsteunen actief
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- suede interieurdelen
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket " Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Geen nieuwe APK; 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Identificatie
Referentienummer: 3768
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl


Mazda CX-30 vs. Toyota C-HR - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 145 kW (197 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.362 x 1.830 x 1.558 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.510 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Trekgewicht geremd | 725 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 364 - 1.140 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Uden
Oude Udenseweg 255405 PD Uden
















































