

Toyota Aygo X
Hybrid 115 GR Sport
€ 29.950202625 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2026 |
| APK | 23 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.932 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Modelreeks: nov. 2025 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 435 kg
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aanvullende garantielabels: VETOS Garantie
Fabrikant: Autobedrijf Gebr. Veurink Rheezerweg 40a 7771TG HARDENBERG, NL 0523264456 http://www.autoveurink.nl info@autoveurink.nl
Autobedrijf Gebr. Veurink is een gerenommeerde naam als het gaat om kwaliteit en betaalbaarheid. Vanaf 2003 zijn wij al aangesloten bij de VETOS, een groep bedrijven welke gespecialiseerd zijn in Toyota.
Ons bedrijf is al sinds jaar en dag een begrip in Hardenberg en omstreken. Wij zijn gevestigd vlakbij het toeristische gedeelte van Hardenberg, waardoor onze klantenkring zelfs tot ver buiten onze regio reikt!
Wij staan garant voor een perfecte service en u weet bij ons altijd wat u kunt verwachten als uw auto bij ons voor een grote- of een kleine beurt brengt. Ingeval van een reparatie krijgt u altijd vooraf een prijsopgave, zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Ons spreekwoordelijke service en kwaliteit is bij al onze klanten bekend en is niet alleen voorbehouden aan Toyota automobielen, want u kunt bij ons natuurlijk ook terecht voor alle andere merken auto's! De werkplaats, onze gereedschappen en onze testapparatuur, zijn zo uitgevoerd dat wij ook hoogstaand onderhoud en praktisch alle reparaties aan andere merken dan Toyota kunnen uitvoeren!
Ons bedrijf is een erkend APK-keuringsstation en u kunt bij ons ook uw schadetaxaties en schadereparaties laten uitvoeren. Een allround bedrijf dus, die op bijna al uw autowensen in kan gaan.
Ons deskundig en vakbekwaam personeel staat altijd klaar om u van betaalbare service te voorzien.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 68 kW (93 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.780 x 1.740 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 231 - 829 l |
| Inhoud brandstoftank | 30 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |






