

Suzuki Vitara
1.0 Boosterjet 112pk 2WD Select navigatie
€ 17.900202072.830 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 2020 |
| APK | 1 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.999 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Constructiejaar: 2020-02
Laadvermogen: 670 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Beschikbare afleverpakketten:
Aan deze prijskaart kunnen geen rechten worden ontleend.
Onze occasion worden standaard geleverd met een pre-inspectie, vloeistof controle check en een geldige Apk.
Wenst u meer zekerheid? Voor meer zekerheid kunt U kiezen voor een van onze afleverpakketten: u kunt kiezen voor het Business Pakket á 495,- euro of Premium Pakket á 895,- euro. voor meer info Vraag de verkoper naar de voorwaarden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.780 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 770 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | D |





