

Suzuki Vitara
1.5 Hybrid Style panoramadak
€ 25.950202426.406 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2024 |
| APK | 20 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.901 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Hij oogt stoer en onverzettelijk, en hij rijdt dynamisch en comfortabel. De Suzuki Vitara waar we het hier over hebben, is een dealeronderhouden auto. Hij heeft een kilometerstand van 26406 en is van het bouwjaar 2024. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Deze auto is ook voorzien van stoelverwarming. Voor extra lichtinval en een frisse luchtstroom zorgt het elektrisch bediende panoramadak. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met dab!) en het full map navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. De uitrusting van deze Suzuki is met schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry, isofix-aansluiting, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
Deze Suzuki biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Modelreeks: jan. 2021 - aug. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Afleverbeurt: De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Fabrikant: Hofsink & Nijland B.V. Kruiwiel 10 7773NL HARDENBERG, NL 0523684235 http://www.autobedrijf-hofsinkennijland.nl info@hofsink-nijland.nl
Voor levering en garantie zie onze afleverpakketten op de website www.hofsink-nijland.nl.
Financiering is mogelijk.
Voor een uitgebreide fotoreportage bekijk onze website www.hofsink-nijland.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kijk op https://www.autofirst-hofsink-nijland.nl/proefrit-aan-huis en vraag deze bij ons aan.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.462 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 138 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.175 x 1.790 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.220 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 886 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





