

Suzuki Celerio
1.0 Comfort Airco 5drs
€ 7.499201871.451 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 oktober 2018 |
| APK | 21 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.254 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
De prijs is inclusief het AUTOCentrum Basispakket en dit bestaat uit de volgende punten:
6 Maanden Bovag Garantie, Bovag 40 Punten Check, 14 dagen Omruilgarantie, Minimaal 6 maanden APK en de auto is gewassen en gestofzuigd.
Wilt u meer zekerheid kies dan voor het ZEKERHEIDSPAKKET voor maar € 595,-
AUTOCentrum ZEKERHEIDSPAKKET bestaat uit:
• Nieuwe APK.
• Motorolie verversen.
• Oliefilter vervangen.
• Remmen controleren en schoonmaken.
• Vloeistoffen aanvullen
• Wielen en banden controleren.
• Luchtfilter vervangen. (O.B.V. km-stand en of
leeftijd)
• Interieurfilter vervangen (O.B.V. km-stand en of
leeftijd)
• Motormanagement controleren.
• Elektrische installatie controleren.
• Bougies vervangen (O.B.V. km-stand en of
leeftijd)
• Voorruit controleren.
• Ruiterwisserbladen controleren.
• Multiriem controleren.
• Volledige poetsbeurt & interieur reinigen.
• Wielophanging en schokbrekers controleren.
• Controle van accu, uitlaat & koelsysteem.
• Distributieriem vervangen (O.B.V. Km stand en of
leeftijd)
• 1/4 tank inhoud brandstof.
• Bandenprofiel minimaal 3 MM • Airco Check.
• Vraag naar de voorwaarden voor uw auto.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/65 R14
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Auto Centrum Roosendaal is de officiele BOVAG GARAGE met hooggewaardeerde service en het voordeligste werkplaatstarief in de regio Roosendaal met meer dan 40 jaar ervaring in Suzuki
Wij verzorgen de verkoop, onderhoud, reparatie en schadeherstel voor alle merken autos.
kijk voor alle informatie op www.autocentrumroosendaal.nl
Graag tot ziens in ons bedrijf.
AutoCentrum Roosendaal, Belder 39 4704 RK 0165-550255 Beter en Betaalbaar!
Deze publicatie is met zorg samengesteld, er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de genoemde gegevens.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 790 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 254 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 972 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 84 g/km |
| Energielabel | A |





