PoweredBy
Renault Clio
0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise Control
€ 7.4502017138.831 km
€ 7.450€ 6.157 excl. BTW
E-mail Bellen
Renault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise Control
Renault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise ControlRenault Clio 0.9 TCe Intens - Keyless - Cruise Control
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    2017

  • Kilometerstand

    138.831 km

  • Brandstof

    Benzine

  • Transmissie

    Handmatig

  • Vermogen

    66 kW (90 pk)

  • APK geldig tot

    16 juni 2027

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Eduard Auto's B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Renault Clio is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Renault Clio

Omschrijving

Renault Clio 0.9 TCe Intens 5-deurs | Navigatie | Keyless Entry | Cruise Control

Bouwjaar: 2017
Kilometerstand: 138.831 km
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
APK: geldig tot 16-06-2027

Te koop aangeboden: Renault Clio 0.9 TCe Intens 5-deurs.

Deze compacte hatchback biedt een fijne combinatie van comfort, zuinigheid en moderne voorzieningen. Dankzij de compacte afmetingen is de auto ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten. De handgeschakelde transmissie en zuinige benzinemotor zorgen voor lage gebruikskosten.

Deze auto is onder andere voorzien van:

Navigatiesysteem
Climate control
Keyless Entry
Cruise control
LED koplampen
LED dagrijverlichting
Lichtmetalen 16 inch velgen
Parkeersensoren achter
Bluetooth telefoonvoorbereiding
Elektrisch inklapbare buitenspiegels

De auto verkeert in nette staat en rijdt, schakelt en remt zoals het hoort.
Onderhoudsboekje is aanwezig.

Inruil is mogelijk. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of het maken van een proefrit.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Audio-navigatie full map
  • Hoofdsteunen actief
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • LED mistlampen

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/45 R17
Laadvermogen: 564 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 6 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (6 maanden garantie)

Bedrijfsinformatie

Voor verdere info kunt u telefonisch contact opnemen met: 0162-316644
Of WhatsApp: 0638527872

Openingstijden:

Ma: 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17.00 uur
Di: 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17.00 uur
Wo: 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17.00 uur
Do: 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17.00 uur
Vrij: 9.00 tot 12.30 en 13.30 tot 17.00 uur
Za: 9.00 tot 15.00 uur
Zo: GESLOTEN

Wij zijn een ouderwets Nederlands autobedrijf dat gerund wordt door vader en twee zoons. Eduard Auto’s B.V. is opgericht in 2001 en op 3 april 2026 bestaan wij al 25 jaar. Wij zijn klein begonnen en door zeer kritisch te zijn op de in- en verkoop hebben wij onze voorraad uit kunnen breiden naar +/- 200 occasions tussen de €2.000,- en €15.000,-. Al onze auto’s worden grondig nagekeken binnen onze eigen werkplaats alvorens ze aan u aan worden geboden.

Wij bedanken hierbij ook al onze trouwe klanten van de afgelopen jaren en al onze nieuwe klanten heten wij van harte welkom bij Eduard Auto’s B.V..

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 898 cc
Max. vermogen 66 kW (90 pk)
Max. koppel 140 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.060 x 1.730 x 1.450 mm
Draaicirkel 10,6 m
gewicht 1.057 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.621 kg
Trekgewicht geremd 1.200 kg
Trekgewicht ongeremd 575 kg
Inhoud bagageruimte 300 - 1.146 l
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 180 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 13,1 s
Actieradius 851 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik buitenweg 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik gecombineerd 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO2-uitstoot 105 g/km
EnergielabelB

Opties

    • ABS
    • Airbag bestuurder
    • Airbag passagier
    • Bandenspanningscontrolesysteem
    • Electronic Stability Program
    • Hill-Hold Control
    • Traction Control
    • Zij-airbags

Eduard Auto's B.V.

Elftweg 10

4941 VP Raamsdonksveer

Bekijk occasions van aanbieder

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Eduard Auto's B.V.

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Renault Clio is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Renault Clio

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Vraag een inruilvoorstel aan