

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2018 |
| APK | 10 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.195 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Waarom zou een kwaliteitsauto met hoge prestaties niet mooi mogen zijn? Dat vinden ze in Frankrijk ook. Daarom maken ze daar al jaren topniveau auto's die lang meegaan én uitermate charmant uit de hoek komen. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Ook over uw schouder ziet u onderweg niet alles wat er aan de achterzijde gebeurt. Daarom heeft deze Renault Clio een achteropkomend verkeer waarschuwing. De audiobediening op het stuur zorgt dat muziek en informatie kunnen worden aangepast zonder het zicht op de weg te verliezen. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Renault Clio prima parkeersensoren die u een handje helpen. Met cruise control, airconditioning, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Deze auto is voorzien van een distributieketting, in plaats van een distributieriem!
Tellerrapport, boekjes en de reservesleutel zijn aanwezig. Financiering/lease, garantie en inruil mogelijk. 6 maanden AutoTrust instapgarantie krijgt u gratis bij aanschaf van deze auto. Wenst u liever een jaar BOVAG-Garantie , dan kost dit slechts €550,- extra.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Clio is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- chroom delen exterieur
- Privacy glass zijruiten achter en achterruit (VSTLAR)
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur & Comfort
- (ACCAV)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- hoofdsteunen actief
- Parkeersensoren achter met sonische weergave (ITPK1)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 564 kg
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 94 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Vulink:
Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?
Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.
Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl


Vergelijkende Test: Renault Clio - Skoda Fabia - Peugeot...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.730 x 1.448 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.057 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.621 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 575 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.146 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 952 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Gerard Vulink B.V.
Klipperweg 78102 HR Raalte





























