

Renault Clio
1.2 TCe Limited
€ 9.4502018104.122 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 maart 2018 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 20.395 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Alle technologie in de Renault Clio is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar komt uit 2018. De motor in deze Renault maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. De snelste of zuinigste weg? Het full map navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Ook over uw schouder ziet u onderweg niet alles wat er aan de achterzijde gebeurt. Daarom heeft deze Renault Clio een achteropkomend verkeer waarschuwing. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry, buitentemperatuurmeter en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Clio is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
* Deze gegevens zijn afkomstig uit de DAT-database. Er kan geen aansprakelijkheid worden aanvaard voor de volledigheid en juistheid.
**KIJK VOOR ALLE AUTO'S, INFORMATIE EN UITGEBREIDE FOTO'S OP WWW.BARRYDEVRIESAUTOS.NL.
RDW erkend en inruil/ financiering is mogelijk.
Geadverteerde prijzen zijn vaste prijzen, op biedingen wordt dan ook niet gereageerd.
Zolang een auto online staat is deze nog beschikbaar maar bel altijd even voor een afspraak.**
**Bel voor meer informatie of een afspraak: 0621598809
Bezichtiging alleen op afspraak.
De Wagenmaker 12
1851 PX Heiloo
www.barrydevriesautos.nl
Met vriendelijke groet,
Barry de Vries**
Modelreeks: 2016 - 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 594 kg
Wielbasis: 259 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,9 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Neem voor meer informatie contact op met Barry de Vries
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.730 x 1.448 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.659 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.146 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 849 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | D |





