

Renault Clio
2012 | 99.479NAP! | Airco | 3e Eigenaar | Nieuwe APK
€ 4.745201299.457 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2012 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.630 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Te koop aangeboden nette en betrouwbare Renault Clio 1.2 uit 2012.
Deze origineel Nederlandse auto is afkomstig van de 3e eigenaar, heeft slechts 99.479 km gereden met nationale autopas en wordt afgeleverd met een nieuwe APK.
De Renault Clio staat bekend om zijn comfortabele rijgedrag, lage gebruikskosten en betrouwbaarheid. Een ideale auto voor dagelijks gebruik, woon-werkverkeer of als eerste auto.
Gegevens:
Merk & Model: Renault Clio 1.2
Bouwjaar: 2012
Kenteken: 65-XNH-8
Kilometerstand: 99.479 km
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Airco
Origineel Nederlandse auto (NAP)
3e eigenaar
Nieuwe APK bij aflevering
Oliebeurt bij aflevering bespreekbaar
Waarom deze Clio?
* Comfortabele en zuinige auto
* Airco voor extra rijcomfort
* Lage kilometerstand met NAP
* Netjes onderhouden uitstraling
* Goedkoop in verzekering en wegenbelasting
* Fijne en praktische gezins-/stadsauto
* Direct rijklaar met nieuwe APK
De auto rijdt, schakelt en remt goed. Zowel van binnen als buiten in nette staat naar leeftijd.
Interesse? Stuur gerust een bericht voor meer informatie of om een proefrit in te plannen.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 618 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schadeverleden: Ja (gerepareerd)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bij D.R.Auto’s werken wij uitsluitend op afspraak.
Vanwege ons kleine team willen wij iedere klant de juiste aandacht geven en rustig de tijd nemen voor bezichtigingen en proefritten.
Wij staan voor nette occasions, eerlijk advies en een hoge service — ook ná aflevering van de auto. Klanttevredenheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal.
✅ RDW aangesloten
✅ Keuze uit meerdere afleverpakketten
📍 Hoenderparkweg 48
7335 GV Apeldoorn
📞 Interesse? Neem gerust contact op om een afspraak in te plannen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.149 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 107 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.027 x 1.707 x 1.493 mm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| gewicht | 962 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 535 kg |
| Inhoud bagageruimte | 288 - 1.038 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 982 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |





