
Renault Clio
Energy TCe *Intens* | Camera | Carplay | Half- Leder | Cruise & Climate Control | Bluetooth | Orig. NL |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 september 2017 |
| APK | 23 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.290 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
De getoonde prijs is inclusief APK en tenaamstelling, exclusief aanvullende garantie.
Voor €995,- extra heeft u het aanvullende BOVAG-pakket *, bestaande uit:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe APK
- Grote onderhoudsbeurt; slijtage-onderdelen worden indien nodig vervangen
- 12 maanden Vakgarage Pechhulp; vanuit huis, Nederland en Europa
- Gratis vervangend vervoer in de garantieperiode
(* op ViaBOVAG.nl is dit pakket standaard inclusief)
*De Occasion-advertenties zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Derhalve kunnen we niet aansprakelijk gesteld worden voor mogelijke foutieve informatie.
Het karaktervolle uiterlijk van de RENAULT Clio doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. Het is een auto uit 2017 die 122649 heeft gelopen. De motor in deze RENAULT maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Het gevoel van luxe is inbegrepen dankzij het lederen interieur. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen met LED dagrijverlichting, in hoogte verstelbare stoelen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De parkeerhulp met achteruitrijcamera maakt het mogelijk. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze RENAULT heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regen- en lichtsensor. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Geen capriolen meer als u met armen vol de auto moet openen. Ook buitentemperatuurmeter, lederen stuur, isofix-aansluiting, Instrumentenpaneel bestaande uit o.a. snelheidsmeter, kilometerteller, dagteller, toerenteller, klokje en brandstofmeter, bagage afdekhoes en bekerhouder horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze RENAULT Clio samen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill start assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Aanvullende opties en accessoires
Algemene Opties en Accessoires
- Bluetooth carkit
- Led verlichting achter
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren voor & achter
Audio, tv en 12v access
- 12V aansluiting middenconsole
Comfort aandrijving
- Cruise control met snelheidsbegrenzer
Communicatie / navigatie
- Medianav multimedia- en navigatiesysteem met 7'' touchscreen
Gordels en airbags
- Adaptieve airbags voor bestuurder en passagier (passagiersairbag uitschakelbaar)
- Veiligheidsgordels met gordelspanner en spankrachtbegrenzer zitplaatsen bestuurder en passagier vóór
- Veiligheidsgordels met spankrachtbegrenzer zitplaatsen achter
- Zij-airbags voor (lichaam en hoofd)
Instrumenten
- Binnenverlichting voor met vertraagde uitschakeling
- Eco-mode
- Geluidssignaal bij het niet dragen van veiligheidsgordels voor en achter, vergeten verlichting te doven, minimaal brandstofpeil en niet goed gesloten portieren
- Instrumentenpaneel met analoge toerenteller en digitale snelheidsmeter
- Soft-touch dashboard uitgevoerd in zwart
- Start- en stopknop inlcusief kaartlezer in het dashboard
- Waarschuwingslampje voor het niet dragen van veiligheidsgordels voor en achter, niet goed gesloten portieren en uitgeschakelde passagiersairbag
- Weergave buitentemperatuur
Koffer
- Hoedenplank (verwijderbaar)
Lading interieur
- Bekerhouders in middenconsole
- Centraal opbergvak voor de versnellingspook
- Dashboardkastje 8L met verlichting
- Insteekvakken op de rugleuning van de voorstoelen
- Middenconsole met 2 bekerhouders
- Opbergruimte in voor- en achterportieren
Remmen
- Anti Blokkeer Systeem (ABS) met remkrachtassistent
- Noodstopbekrachting
Ruiten en glas
- Elektrisch ramen voor met sneltoets voor bestuurder
Sloten
- Automatische portiervergrendeling bij het wegrijden (uitschakelbaar, ontgrendelt automatisch bij een aanrijding)
- Renault Card met afstandbediening
- Renault handsfree card voor openen, sluiten en starten zonder sleutel
Stuurinrichting
- Elektrische snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
Trim exterieur
- Achterspoiler in carrosseriekleur
- Afwerking van zijstootstrips met chroom
- Grille uitgevoerd in hoogglans zwart met chromen accenten
- Lak met vernislaag
- Omlijsting zijruiten in chroomkleur
- Portierhandgrepen in carrosseriekleur
- Spiegelkappen in hoogglans zwart
- Voor-en achterbumper in carrosseriekleur
- Zijstootstrips en diffuser in achterbumper uitgevoerd in hoogglans zwart
Trim interieur
- Bekleding stof 'Intens' Noir
- Dashboardaccenten: omlijsting ventilatie en versnellingspook in Noir
- Dashboard met tablet middenconsole. Tablet middenconsole, ventilatie- en versnellingspookomlijsting uitgevoerd in hoogglans zwart met accenten in kleur mat chroom
- Strips in grille, zijstootstrips en op achterklep uitgevoerd in chrome
- Stuurwiel met leder bekleed incl. bediening cruise control en snelheidsbegrenzer
- Versnellingspookknop deels met leder bekleed
Veiligheid aandrijving
- ESC (Elektronische Stabiliteits Controle) met tractie- en onderstuurcontrole
Velgen en banden
- 16'' Lichtmetalen velgen 'Pulsize Zilver'
- Banden met extra lage rolweerstand
- Bandenreparatiekit
Verlichting exterieur
- Automatische activering van de alarmlichten bij een noodstop
- LED-verlichting in de voorbumper
- LED PURE VISION koplampen en C-shape LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor LED
- Richtingaanwijzer met 'snelwegfunctie'
Verlichting interieur
- Kaartleeslampje voor bestuurder en passagier vóór
- Verlichting in bagageruimte
Zetels
- Achterbankleuning neerklapbaar in 2 delen (1/3-2/3)
- Actieve hoofdsteun zitplaatsen bestuurder en passagier voor in hoogte verstelbaar
- ISOFX-bevestigingssysteem voor kinderzitjes op de buitenste zitplaatsen achter
- Stoel bestuurder en passagier in lengte en hoek verstelbaar
Zichtbaarheid
- Elektrisch bedienbare en inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels (bestuurderskant asferisch) met geïntegreerd knipperlicht
- Parkeersensoren achter met optische en sonische weegave
- Ruitenwisser achter met snelheidsafhankelijke interval en sproeier, automatische activering bij inschakelen achteruit-versnelling
- Ruitenwisser voor met twee snelheden en variabele interval
- Zonneklep voor bestuurder en passagier voor met make-up spiegel
Meer informatie
Constructiejaar: 2017-09
Laadvermogen: 564 kg
Wielbasis: 259 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 995): Bovag 3: Gratis vervangend vervoer in garantie periode.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Vakgarage Los Rijsoord, opgericht in 1958, is uw mobiliteitspartner op het gebied van occasions en onderhoud. Met een tiental medewerkers streven we elke dag naar het zo goed mogelijk ontzorgen van de klant. Sinds jaar en dag zijn we trots Bovag partner en gaan we voor een maximale klanttevredenheid. Bekijk eens onze reviews:
https://www.klantenvertellen.nl/reviews/1048809/vakgarage-los-rijsoord


Vergelijkende Test: Renault Clio - Skoda Fabia - Peugeot...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.730 x 1.920 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.057 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.621 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 575 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.146 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 952 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Vakgarage Rijsoord
Rijksstraatweg. 362988 BJ Ridderkerk




























