
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Clio
Hybrid 160 techno | Vijf jaar garantie | Stoelverwarming | 18" lichtmetalen velgen | 360 graden camera |

Renault Clio
Hybrid 160 techno | Vijf jaar garantie | Stoelverwarming | 18" lichtmetalen velgen | 360 graden camera |
€ 32.74520261.250 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 mei 2026 |
| APK | 21 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.759 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Deze Renault Clio Hybrid 160 pk Techno is een moderne en zuinige hatchback die rijcomfort, prestaties en efficiëntie perfect combineert. Dankzij de krachtige hybride aandrijflijn profiteert u van een soepele en stille rijervaring, met het voordeel van een laag verbruik.
De Techno uitvoering is rijk uitgerust en biedt veel comfort en technologie. Zo beschikt de auto over stoelverwarming voor extra comfort tijdens koude dagen en 18 inch lichtmetalen velgen die zorgen voor een sportieve uitstraling. De 360 graden camera maakt parkeren en manoeuvreren eenvoudig en overzichtelijk, zelfs in krappe situaties.
Daarnaast wordt deze Clio geleverd met maar liefst 5 jaar garantie, wat zorgt voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Het betreft een demonstratievoertuig van de verkoop, waardoor de kilometerstand nog kan oplopen.
Kortom, een zeer complete en comfortabele hybride Clio met moderne technologie en een aantrekkelijke garantie. Een ideale auto voor wie zuinig en comfortabel wil rijden.
Welkom bij ABD
U kunt ons zowel telefonisch, per mail, whatsapp of via videobellen bereiken. Neem vrijblijvend contact met ons op voor een proefrit, beschikbaarheid en een scherpe offerte met of zonder inruil van uw huidige auto. Heeft u een auto die u wilt inruilen? Dan profiteert u van extra voordeel, want wij bieden extra geld voor uw huidige auto! Stuur een e-mail naar leads@abdrenault.nl of een WhatsApp naar 06-19636155.
*Elke avond koopavond!
Bij ABD is er van maandag tot en met vrijdag koopavond tot 21:00 uur. Welke avond of vestiging past u het beste? Neem contact met ons op en wij zorgen ervoor dat de auto van uw keuze, op de gewenste vestiging, dag en tijd voor u klaar staat. Uiteraard bent u ook van harte welkom zonder afspraak. Hieronder een overzicht van de koopavonden:
Maandag: Nissan Drachten, Omloop 56 Nissan Drachten, Omloop 56
Dinsdag: Renault/Dacia Drachten, Jade 1
Woensdag: Renault/Dacia/Mitsubishi/Nissan Leeuwarden, Hortensiastraat 2
Donderdag: Renault/Dacia/Nissan/Mitsubishi Heerenveen, Skrynmakker 26 & Renault/Dacia Sneek, Kolenbranderstraat 5a
Vrijdag: Renault/Dacia Dokkum, de Brege 6
Financieren
Wij vertellen u graag meer over de financieringsvormen die we kunnen aanbieden. Neem vrijblijvend contact met ons op.
Waarom ABD?
- Gegarandeerd de beste deal
Bij ABD bent u verzekerd van de scherpste prijs én de beste service: gegarandeerd de beste deal!
- ABD is Renault Dealer of the Year
ABD Renault is in 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 en 2020 verkozen tot Dealer of the Year, de prijs voor beste Renault Dealer van Nederland!
Disclaimer
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is ABD niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
Infotainment
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 524 kg
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Dit pakket bevat:
- 12 maanden wettelijke garantie*
- Minimaal 3 maanden geldige APK
- Vloeistoffen controle
- RDW vrijwaring van uw inruil auto
- De auto wordt of is professioneel gereinigd
* De wettelijke garantie wordt ook wel het conformiteitsvereiste genoemd. Deze is vindbaar in het Burgerlijk Wetboek onder artikel 7:17
- Bovag afleverpakket 2 (€ 995 meerprijs):
Dit pakket bevat:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Een nieuwe APK (12 of 24 maanden geldig afhankelijk van het type auto)
- 88 punten BOVAG check
- Voorzien van de meest recente software updates
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Vervangen Distributieriem + Waterpomp (Indien aanwezig en minimaal 10000km voor vervanging
- 1 Jaar of maximaal 10000km onderhoudsvrij rijden
- Banden hebben minimaal 3mm profiel
- Halve tank brandstof
- De auto wordt of is professioneel gereinigd
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.800 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.120 x 1.770 x 1.451 mm |
| gewicht | 1.246 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 267 l |
| Inhoud brandstoftank | 39 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 975 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
ABD Renault Heerenveen
Skrynmakker 268447 GH Heerenveen


















































