Renault Captur

0.9 TCe Dynamique 2e Eigenaar +NAP NL-auto

PoweredBy
Renault Captur
0.9 TCe Dynamique 2e Eigenaar +NAP NL-auto
€ 9.4502017108.900 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 5 september 2017
APK 5 september 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 23.355
Wegenbelasting/3mnd € 145 - € 158

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan T&O Auto's

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Renault Captur is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Renault Captur

Omschrijving

Capture deze Captur

Maak kennis met deze uitstekend onderhouden captur. Een fijne auto met een nette lage kilometerstand van slechts 108.900 km, volledig aantoonbaar met een NAP-certificaat. Stap in en ervaar het zelf: de nette kilometerstand en daardoor minimale slijtage geven deze Captur een heerlijk soepele rijervaring. Bovendien is ze nieuw origineel in Nederland geleverd. Dankzij haar frisse uitstraling, betrouwbare historie en fijne rijeigenschappen ben je al snel overtuigd. Deze en nog veel meer kwaliteitsauto's met lage kilometerstanden vind je bij T&O Auto’s. Zo heb jij nog jarenlang rijplezier!

* Wist je dat deze Captur volledig door ons is onderhouden? Hierdoor ben je verzekerd van een auto met een bekende en betrouwbare onderhoudshistorie.

Als nieuw

Deze Captur is een Refurbished Ride van T&O Auto's. Dit houdt in dat je deze auto bijna niet van een nieuwe onderscheidt. Onze Refurbished Rides verkeren namelijk in topconditie en hebben geen schadeverleden. Daarnaast zijn het interieur en exterieur als nieuw en controleren we de auto op wel 55 technische en veertig optische punten. Hierdoor rijd jij zorgeloos rond.

Comfortabel rijden

De smoke grey metallic carrosserielak verkeerd in topstaat. Dankzij de lichtmetalen velgen rijd je stijlvol over de weg en maakt haar looks helemaal af. Daarnaast is deze Captur een goed voorbeeld van de Franse styling. Het design is modern sportief en biedt vanbinnen veel ruimte. Het extra getinte glas zorgt voor meer privacy en de ramen zijn elektrisch bedienbaar.

Handige opties

Niet alleen haar looks zijn een reden om voor deze Captur te kiezen, want ze biedt ook héél veel handige opties. Neem bijvoorbeeld de achteruitrijcamera, waarmee je eenvoudig in krappe plekken parkeert. Met behulp van de cruisecontrol houd je de ingestelde snelheid vast. Terwijl het full map-navigatiesysteem de ideale route voor je uitstippelt, geniet je van een kwalitatief audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. Je bent in deze Captur ook voorzien van electronic climate control, een leren sportstuur, een regensensor en nog veel meer.

Check de volledige lijst met opties en accessoires om te ontdekken wat deze auto je nog meer biedt. We kunnen nog veel meer over deze auto vertellen, maar het beste is om haar zelf te bekijken en ervaren!

Kies voor de beste prijs-kwaliteitverhouding

Wellicht vind je een andere aanbieder met een Captur tegen een lagere prijs. Dan is het aantrekkelijk om voor deze auto te kiezen, maar vaak wordt geen rekening gehouden met de mindere kwaliteit. Denk bijvoorbeeld aan een hogere kilometerstand, een ontbrekende onderhoudsgeschiedenis en missende NAP. Maar ook kan het zich uiten in meerdere eigenaren, een import- of schadeverleden, minder extra's of een aanbieder die geen service verleent. Kies daarom voor de beste prijs-kwaliteitverhouding: die vind je bij T&O Auto’s. Hierdoor ben je altijd verzekerd van een goede aankoop.

Oh, kom toch eens kijken

De door ons gemaakte foto's van deze beauty volgen binnenkort, voor nu zijn de taxatiefoto's geplaatst. Je kunt natuurlijk ook in actie komen en een ander voor zijn. Kom dan langs om de auto met eigen ogen te bekijken en gelijk een proefritje te maken in misschien wel jouw nieuwe Captur. De auto en een vers gezette kop koffie staan voor je klaar!

Wij werken zoveel mogelijk op afspraak, zodat je niet onnodig lang hoeft te wachten. Ons bedrijf is tijdens reguliere openingstijden ook zonder afspraak te bezoeken. Echter bestaat dan wel de kans dat je moet wachten voordat we je kunnen helpen. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag 10.00 tot 16.00 uur.

Over T&O Auto’s

Welkom bij eersteklas BOVAG-autobedrijf T&O Auto’s: de occasiondealer van ‘t Gooi en omstreken die staat voor kwaliteit. Ons familiebedrijf is al vier generaties lang werkzaam in de automobielbranche. Alle occasions zijn ingekocht na een vakkundige inspectie. Hierdoor ben je altijd verzekerd van een goede aankoop. Wat je van ons kunt verwachten? Een hoop enthousiasme voor alle automerken. Daarnaast staat er een professioneel team voor je klaar, dat alles weet over het autovak. Bij T&O Auto’s mag je dus heel wat verwachten. Bij ons staat de klant én zijn mobiliteit op nummer 1!

Wij zijn aangesloten bij de BOVAG. Bij ons heb je de vrijheid om het BOVAG-pakket tegen een meerprijs af te sluiten. We begrijpen dat elke klant specifieke wensen heeft als het gaat om garantie bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we niet standaard alle occasions met een BOVAG-garantie, maar laten we de keuze aan jou. Standaard leveren we alle auto's met het basispakket tegen een aantrekkelijke meeneemprijs. Als je geïnteresseerd bent in onze extra diensten en garanties, vind je meer informatie op onze website. Kies voor een full-servicepakket of neem de auto direct mee: de beslissing ligt bij jou.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Audio-installatie
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Navigatie-systeem full map
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • Mistlampen adaptief

Veiligheid

  • Extra getint glas

Overig

  • 2e Eigenaar
  • Afwijkende dakkleur
  • NAP rapport
  • Nederlandse auto met NAP
  • Pack City (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)
  • Pack Premium (Binnenspiegel automatisch dimmend)
  • PDC in de achterbumper
  • Speciale kleur

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 573 kg
Wielbasis: 261 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Garantie bij keuze pakket v.a. 495,-: Zie onze website bij afleveringspakketten.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; vanaf 495,-

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 898 cc
Max. vermogen 66 kW (90 pk)
Max. koppel 135 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.120 x 1.780 x 1.570 mm
Draaicirkel 10,9 m
gewicht 1.080 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.653 kg
Trekgewicht geremd 1.200 kg
Trekgewicht ongeremd 590 kg
Inhoud bagageruimte 455 - 1.235 l
Inhoud brandstoftank 45 l
Topsnelheid 171 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 12,9 s
Actieradius 882 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 6,0 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik buitenweg 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik gecombineerd 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO2-uitstoot 113 g/km
EnergielabelC

Opties

T&O Auto's

Middenweg 141
1394 AH Nederhorst Den Berg

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan T&O Auto's

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Renault Captur is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Renault Captur

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

    Vraag een inruilvoorstel aan