

Peugeot 208
1.2 PureTech Allure | Cruise Control | Achteruitrijcamera | Airco!
€ 6.950201882.139 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 mei 2018 |
| APK | 15 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.475 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Leuk uitgevoerde Peugeot 208!
Voorzien van mooie opties! Denk aan Achteruitrijcamera, Navigatie, Cruise Control, Parkeersensoren Achter, Automatische Airconditioning, Multifunctioneel Stuurwiel, Apple Carplay, Bluetooth, 16" Lichtmetalen Velgen etc. etc.
Historie aanwezig!
Interesse? Bel ons dan gerust!
Wij leveren de auto graag helemaal naar uw wensen af, informeer naar de mogelijkheden!! Bijvoorbeeld het monteren van een trekhaak, andere velgen, etc.
Diverse afleverpakketten mogelijk, kijk hiervoor bij afleverpakketten. De verkoper kan u adviseren bij het maken van uw keuze. Bel gerust voor meer informatie en/of een bezichtiging!!! Op werkdagen zijn wij ’s avonds ook bereikbaar op 026-47 222 09. Of via WHATSAPP op 026-7913034. Vraag vrijblijvend naar onze financieringsmogelijkheden. Type- en specificatiefouten zijn voorbehouden.
Vakgarage de Kruijf B.V. is een universeel BOVAG autobedrijf waar service en klant tevredenheid hoog in het vaandel staat. Tevens RDW erkend. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en zaterdag van 8:30 tot 16:00. Op afspraak is ’s avonds ook mogelijk. Zondags gesloten!
Modelreeks: 2015 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 596 kg
Wielbasis: 254 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.973 x 1.739 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.546 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.076 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 1.111 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | C |




